Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Andrzej Wrona: Chcemy zdobyć Puchar CEV

Andrzej Wrona: Chcemy zdobyć Puchar CEV

fot. Joanna Skólimowska

Jednym z wyznaczonych celów Skry jest zdobycie Pucharu CEV. Andrzej Wrona uważa, że jego zespół jest w stanie temu podołać. - Nasza drużyna jest ambitna i chcemy także zdobyć Puchar CEV, choć wiemy, że nie będzie łatwo - mówi środkowy Skry.

PGE Skra Bełchatów pokonała w charytatywnym spotkaniu ekipę wicemistrzów Polski, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1. Andrzej Wrona, środkowy bełchatowian, zwraca uwagę na fakt, że to spotkanie miało nie tylko szczytny cel, ale było doskonałą okazją do sprawdzenia w jakiej dyspozycji znajdują się podopieczni Miguela Falaski. – Cieszymy się z tego, że mogliśmy pomóc ofiarom wybuchu gazu, ale także sprawdziliśmy naszą formę, bowiem wracamy na ligowe parkiety – powiedział w rozmowie ze Strefą Siatkówki zawodnik Skry. W tym sezonie drużyna z Bełchatowa spisuje się bardzo dobrze, zajmując 1. miejsce w tabeli PlusLigi, a celem zespołu jest odzyskanie mistrzowskiej korony. – Nasza ekipa została mocno przebudowana, mamy zupełnie inny skład. Po to właśnie nastąpiło tyle zmian, żeby osiągnąć jak najwięcej sukcesów. Naszym priorytetem jest mistrzostwo Polski – przyznał podopieczny Miguela Falaski. Skra Bełchatów uczestniczy także w Pucharze CEV, w którym również spisuje się bardzo dobrze. – Oczywiście cieszymy się z tego, że dotarliśmy tak daleko, ale nasza drużyna jest ambitna i chcemy także zdobyć puchar CEV, choć wiemy, że nie będzie łatwo. Czujemy, że jesteśmy silną drużyną i możemy osiągnąć zamierzony cel – dodał Andrzej Wrona.

Środkowy bełchatowian zapytany o ocenę współpracy z nowym trenerem, uważa że Miguel Falaska radzi sobie bardzo dobrze. – Zupełnie tego nie widać, że to jest jego debiutancki sezon. Wprowadza bardzo duży spokój do drużyny i dobrze się z nim współpracuje. Wrona zdradził także, że nie rozmawiał jeszcze z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski – Stephane Anigą na temat jego gry w kadrze. – Dyskutujemy na różne tematy, ale kwestii reprezentacji jeszcze nie poruszaliśmy – zakończył Andrzej Wrona.

  

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved