Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Els Vandesteene: Czeka nas wielki mecz

Els Vandesteene: Czeka nas wielki mecz

fot. Mariusz Federowicz

Przedostatniego dnia turnieju kwalifikacyjnego w Łodzi Belgijki pokonały zespół ze Szwajcarii. - Dzisiaj czeka nas wielki mecz - mówiła przed spotkaniem z podopiecznymi Piotra Makowskiego Els Vandesteene, środkowa reprezentacji Belgii.

Belgijki nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem Szwajcarek. – Nie spodziewałyśmy się łatwego spotkania. Skupiłyśmy się na własnej zagrywce i własnej grze, a rezultat przyszedł – mówiła po tym spotkaniu Els Vandesteene.

Zarówno mecz Hiszpanek ze Szwajcarkami, jak i starcie Belgijek z Polkami wzbudza dużo emocji. – Myślę, że to dobrze dla wszystkich drużyn występujących w turnieju, że dzisiaj gramy te najważniejsze mecze. „Weszłyśmy” już w rytm turnieju, rozegrałyśmy dwa spotkania. Jutro czeka nas wielki mecz – zapowiedziała środkowa reprezentacji Belgii.

Narodowa drużyna Szwajcarii to zespół budowany od podstaw, dlatego opracowanie taktyki na to spotkanie mogło okazać się trudne. – Wiedziałyśmy trochę o naszych rywalkach. Grałyśmy ze Szwajcarkami ostatniego lata. To była nieco inna drużyna, ale kilka zawodniczek z tamtego zespołu pozostało w tej reprezentacji – zauważyła zawodniczka.Siatkarka podkreśliła, że głównym atutem zespołu z Belgii jest zespołowość, a w grze tej reprezentacji wciąż można wiele poprawić. – Znamy się już bardzo dobrze, rozumiemy się na boisku. Pomimo to myślę, że każda z nas może grać jeszcze lepiej, każda ma bardzo duże indywidualne możliwości – zakończyła Vandesteene.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved