Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Orzeł Elbląg najlepszy w Malborku

Orzeł Elbląg najlepszy w Malborku

fot. archiwum

Siatkarki Orła Elbląg okazały się najlepsze w towarzyskim turnieju, który rozgrywany był w Malborku. Podopieczne trenera Jewniewicza w pokonanym polu zostawiły Orła Malbork i juniorki Woli Warszawa. Do walki w II lidze wrócą 18 stycznia.

W tym sezonie w II-ligowych rozgrywkach jest dużo przerw, a szkoleniowcy poszczególnych zespołów muszą organizować sparingi, aby siatkarki nie wypadły z meczowego rytmu. Ostatnio w Malborku miejscowy Orzeł zmierzył się z Orłem Elbląg oraz juniorkami Woli Warszawa. Bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki trenera Jewniewicza, które dwukrotnie wykazały wyższość nad oboma rywalami. – Cieszą nie tylko zwycięstwa, ale też postawa całego zespołu – stwierdził na łamach elblag.wm.pl Andrzej Jewniewicz. Poprawił się zdecydowanie odbiór w zagrywce i naprawdę dobrze funkcjonował nasz blok. Nad tymi elementami pracowaliśmy w ostatnich kilku tygodniach i jak widać praca nie poszła na marne, a wszystko idzie ku lepszemu – dodał szkoleniowiec Orła.

Na szlifowanie formy elblążanki mają jeszcze sporo czasu, bowiem pierwszy ligowy pojedynek w 2014 roku rozegrają dopiero 18 stycznia, kiedy to zmierzą się z Jokerem Mekro Świecie. Tydzień później podejmą u siebie Chemika II Police.

źródło: elblag.wm.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved