Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Lotosie Treflu Gdańsk wierzą w zespół i trenera Panasa

W Lotosie Treflu Gdańsk wierzą w zespół i trenera Panasa

fot. 058sport.pl

W gdańskiej drużynie stawiają wszystko na jedną kartę. Albo uda się zrealizować przedsezonowy cel, albo będzie kompletna klapa. - Czasu na zmiany tak naprawdę nie ma dużo. Zespół otrzymał od nas spokój - mówi prezes Lotosu Trefla Gdańsk, Piotr Należyty.

Zawodnicy Lotosu Trefla mieli walczyć o szóste, siódme miejsce w PlusLidze. Tymczasem gdańszczanie są na dziewiątej pozycji i mają coraz większą stratę do poprzedzających zespołów. To spory zawód. – Na pewno jesteśmy rozczarowani. Zarówno my, jak i zawodnicy liczyliśmy na zdecydowanie więcej. Nie zamierzamy jednak wykonywać nerwowych ruchów. Wierzymy w ten zespół i liczymy, że zacznie wkrótce grać na miarę oczekiwań. Postawiliśmy na konkretnych ludzi i zobaczymy, jak to będzie dalej wyglądało – powiedział na łamach Dziennika Bałtyckiego Piotr Należyty, prezes Lotosu Trefla.

Zawodzą nie tylko siatkarze, ale również trener Radosław Panas. To przecież on jest w pełni odpowiedzialny za wyniki, które są zdecydowanie nie do przyjęcia. – Z trenerem rozmawiamy na bieżąco. Na treningach wszystko wygląda naprawdę dobrze, ale na meczu tego brakuje. Zaczęliśmy pracę z psychologiem, bo na tej płaszczyźnie również widzimy rezerwy. Tak jak już wspomniałem, wierzymy w ten zespół i trenera również – zapewnił Należyty.

Gdańszczanie rozważali dokonanie roszad w składzie, ale przynajmniej tymczasowo wstrzymali ruchy kadrowe. – Czasu na zmiany tak naprawdę nie ma dużo. Zespół otrzymał od nas spokój. Nie możemy być pewni, jakie efekty przyniosłoby wprowadzenie rewolucyjnych zmian w tak krótkim czasie i nie do końca jesteśmy do nich przekonani – twierdzi prezes klubu. Zespół otrzymał zaufanie, w styczniu (po kluczowych meczach) okaże się, czy władze klubu postąpiły słusznie.Rozmawiał Patryk Kurkowski – Dziennik Bałtycki

źródło: Dziennik Bałtycki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved