Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Życzymy Wam szczęścia w 2014 roku

Życzymy Wam szczęścia w 2014 roku

fot. archiwum

Za kilka godzin pożegnamy 2013 rok, który przyniósł nam wiele nowych doświadczeń i emocji, zapewne nie tylko tych siatkarskich. Przywitamy z kolei ten nowy - 2014 i właśnie z okazji Nowego Roku składamy Wam gorące i radosne życzenia...

… niech spełniają się one przez kolejne dwanaście miesięcy. Przede wszystkim życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń i realizacji powziętych celów – zarówno tych zawodowych, jak i tych osobistych, a także wiele optymizmu i wiary we własne siły, co pozwoli realizować się na wszystkich płaszczyznach życia. Ponadto życzymy Wam wielu sukcesów i powodów do radości, a także dużo oczekiwanego szczęścia, jakże potrzebnego zdrowia, miłości, która ułatwia życie i wielu ludzi dookoła, na których można zawsze liczyć – takich dających wsparcie, inspirację i poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim naszym czytelnikom, zawodniczkom, zawodnikom, sztabom trenerskim, działaczom i wszystkim innym związanym z naszym siatkarskim światem życzymy upojnego Sylwestra, wkroczenia w Nowy Rok radosnym i pełnym nadziei krokiem oraz samej pomyślności i pełni zdrowia w całym 2014 roku. Niech będzie on wyjątkowy – lepszy, piękniejszy i bardziej owocny!

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved