Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Daniel Zabłocki: Zaczynamy iść w dobrą stronę

Daniel Zabłocki: Zaczynamy iść w dobrą stronę

fot. archiwum

- Drużyna chyba zaczyna iść w dobrą stronę. Jeśli utrzymamy taki poziom, to mam wrażenie, że po zakończeniu rozgrywek będziemy zadowoleni - mówi o dotychczasowych wynikach Morza Bałtyk Szczecin Daniel Zabłocki.

Ekipa Morza Bałtyk Szczecin dobrze radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach II ligi. Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej zespół ze Szczecina jest wiceliderem tabeli 1. grupy. – Chyba wynik mówi sam za siebie – podsumowuje Daniel Zabłocki, przyjmujący szczecinian. – Sporo się zmieniło, szczególnie personalnie, ale drużyna chyba zaczyna iść w dobrą stronę. Zarząd stara się umożliwić nam jak najlepsze warunki. Jeśli utrzymamy taki poziom, to mam wrażenie, że po zakończeniu rozgrywek będziemy zadowoleni – dodaje, wyrażając nadzieję na awans swojego zespołu.

W dwóch ostatnich meczach szczecinianie zmierzyli się z bezpośrednimi rywalami w tabeli: liderem, Olimpią Sulęcin i zajmującym 3. miejsce GTPS-em Gorzów Wielkopolski. Bilans tych spotkań to porażka i zwycięstwo. – Mam wrażenie, że to oni mieli swój dzień, a my niestety nie – komentuje przegraną 0:3 z ekipą z Sulęcina Zabłocki. – Większość z nas nie zagrała na najwyższym poziomie, a żeby ograć Olimpię, na takim trzeba grać. Przyznaję się, że to spotkanie mi nie wyszło – mówi. – Potraktowaliśmy je jednak jak zimny prysznic. W tygodniu trenowaliśmy ciężko, żeby uzyskać poziom, a w zasadzie wrócić do poziomu, dzięki któremu możemy wygrywać, i to dość przekonująco. Można powiedzieć, że roznieśliśmy Gorzów, nie mamy się do czego przyczepić – podsumowuje z kolei spotkanie z gorzowianami. – Dużo blokowaliśmy, graliśmy skutecznie w ataku. Zadziałało również to, z czym czasami mamy problem – czyli skuteczne zbicie w pierwszej akcji po przyjęciu – kończy Zabłocki.

 źródło: gs24.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved