Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kłopoty AZS-u Politechniki Warszawskiej z rozgrywającymi

Kłopoty AZS-u Politechniki Warszawskiej z rozgrywającymi

fot. archiwum

Na kłopoty z rozgrywającymi AZS Politechnika Warszawska zareagował w nietypowy sposób - zgłosił do rozgrywek swojego trenera Jakuba Bednaruka. W sobotę szkoleniowiec zadebiutuje w sparingu z Czarnymi Radom.

Mecz odbędzie się po południu w Wołominie, a Bednaruk wystawi sam siebie w podstawowej szóstce i najprawdopodobniej nie będzie miał zmiennika, bo rezerwowy rozgrywający Maciej Stępień jeszcze przed świętami boleśnie skręcił nogę. Podstawowy zawodnik na tej pozycji – Słowak Juraj Zatko – wyjechał na zgrupowanie swojej reprezentacji, która walczy na początku roku w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Wróci dopiero 6 stycznia, a już dwa dni później AZS Politechnika rozegra ligowe spotkanie z AZS-em Częstochowa.

Działacze warszawskiego klubu zgłosili 37-letniego Bednaruka do rozgrywek jeszcze przed świętami. Przed piątkowym treningiem szkoleniowiec nie czuł tremy. – Od dłuższego czasu uczestniczę aktywnie w treningach, czuję się na siłach. No może poza tym, że szybciej niż kiedyś się męczę i niżej skaczę. Ile przytyłem od zakończenia kariery? Osiem kilogramów, ale przecież nie zapomniałem, jak to się robi. Rozgrywać potrafię – mówi Bednaruk serwisowi warszawa.sport.pl.

*autorem tekstu jest Przemysław Iwańczyk*więcej przeczytasz w serwisie sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved