Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zenon Michałowski: Jest jakiś problem psychiczny

Zenon Michałowski: Jest jakiś problem psychiczny

fot. archiwum

W 1. grupie II lidze mężczyzn GTPS po ostatnim przegranym meczu w Szczecinie plasuje się na 3. miejscu w tabeli i ma już minimalne szanse na awans do dwójki. Do play-off awansują cztery zespoły. Później będą one grały systemem każdy z każdym.

Do dalszej fazy awansuje pierwsza dwójka. Zenon Michałowski mówi, że jest rozczarowany postawą drużyny i nie wie, co jest przyczyną porażek. – Przegraliśmy z takimi zespołami, z którymi na początku sezonu w ogóle do głowy by mi nie przyszło, że moglibyśmy przegrać – ze Szczecinem, Poznaniem, Sulęcinem. Mamy zawodników bardziej doświadczonych, którzy powinni się ze sobą zgrać. Grali ze sobą po kilka lat w innych klubach i byli zgrani – skomentował prezes GTPS-u.

Coś złego się dzieje, nie wiem jeszcze co – dodał Michałowski. Klub poprosił o pomoc nawet psychologa. – Myślę, że jakieś efekty osiągniemy.

Sternik klubu z Gorzowa Wielkopolskiego nie ukrywał, że brakuje mu na boisku Krzysztofa Kocika, który w listopadzie zastąpił Radosława Maciejewicza w roli szkoleniowca Rajbudu Meprozetu GTPS. – Zmiana trenera musiała być i myślę, że zadziałała pozytywnie. Nie możemy mieć do Krzysia Kocika pretensji, bo trenuje zespół jeszcze bardzo krótko. Od samego początku jest jakiś problem psychiczny i motywacyjny wśród tych zawodników. Ja rozmawiałem ze wszystkimi i wielu z nich nie ma motywacji do gry. Jest to niemiłe zaskoczenie, ale dalej gramy. Zobaczymy, co będzie dalej. Mają szansę grania, a co będzie po nowym roku, to zobaczymy – zakończył Grzegorz Michałowski.*Rozmawiał Mateusz Walczak

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved