Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Śliwa: Chciałabym, aby nasze piłkarki zdobyły medal

Magdalena Śliwa: Chciałabym, aby nasze piłkarki zdobyły medal

fot. Bogusław Krośkiewicz

Zawodniczki z Łodzi zakończyły rok cenną wygraną nad drużyną Nafty Piła. Obie ekipy miały jednak lepsze i gorsze fragmenty gry. - Ja bardzo się cieszę, że o poziomie, na jakim stało spotkanie, raczej się nie mówi - powiedziała po meczu Magdalena Śliwa.

Siatkarki Beef Master Budowlanych Łódź, pokonując pilanki, przerwały serię zwycięstw podopiecznych Wiesława Popika. Magdalena Śliwa po spotkaniu przyznała, że zwycięstwo było „wyszarpane” przyjezdnym. – Piła ostatnio zaskakuje wynikami, a my męczyłyśmy się same ze sobą. Duża ilość błędów własnych przeszkadzała nam w graniu naszej siatkówki.

Rozgrywająca drużyny z centralnej Polski zauważyła dużo mankamentów w grze swojego zespołu. – Ja bardzo się cieszę, że o poziomie, na jakim stało spotkanie, raczej się nie mówi. Najważniejszy jest wynik i z niego właśnie jestem zadowolona – mówiła doświadczona siatkarka.

Losy setów rozstrzygały się w końcówkach, dlatego emocji w meczu nie brakowało. – Było nerwowo. Piątego seta także nie zaczęłyśmy zbyt dobrze i dlatego tym bardziej się cieszę, że potrafiłyśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść – zauważyła Śliwa.Po przerwie świątecznej łodzianki staną przed dużym wyzwaniem. Ich rywalem będzie Chemik Police, aktualny lider tabeli ORLEN Ligi. Pytana o to spotkanie zawodniczka odpowiedziała: – Nowy rok przynosi nowe wyzwania. To jest sport, w nim wszystko jest możliwe, a ja zawsze myślę optymistycznie.

Magdalena Śliwa odniosła się również do innej dyscypliny sportu, w której Polki mają szansę na odniesienie ogromnego sukcesu. – Mój „sportowy prezent” na święta? Chciałabym, aby nasze piłkarki ręczne zdobyły brązowy medal mistrzostw świata – zakończyła zawodniczka Beef Master Budowlanych Łódź.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved