Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Staszewski: Jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi

Adrian Staszewski: Jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi

fot. Effector Kielce

Zmagania 11. kolejki PlusLigi zakończy spotkanie pomiędzy Effectorem Kielce a BBTS-em Bielsko-Biała. - Myślimy o tym spotkaniu bardzo mocno. Nie możemy się jednak w tym zatracić - powiedział Adrian Staszewski, przyjmujący kieleckiego zespołu.

W meczu 10. kolejki Effector Kielce przegrał 0:3 z Transferem Bydgoszcz. Zarówno Dariusz Daszkiewicz, jak i Adrian Staszewski przyznali, że było to kiepskie spotkanie w wykonaniu siatkarzy z Kielc. – To był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie. Szkoda, że akurat było to spotkanie z Bydgoszczą. Niestety, zagraliśmy tak, jak zagraliśmy, a teraz pracujemy nad tym, żeby było lepiej – powiedział trener Daszkiewicz.

Przyjmujący stara się z kolei dostrzegać jasne strony swojej ekipy. – Trochę to może siedzi w naszych głowach, ale te poprzednie spotkania pokazały, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi. Teraz staramy się poprawić błędy i wygrać kolejny mecz.

Przed kielczanami ważny pojedynek z BBTS-em Bielsko-Biała. Szkoleniowiec Effectora podkreślił, że jego zespół liczy na zwycięstwo. Adrian Staszewski nie ukrywał, że on i jego koledzy intensywnie myślą o meczu z BBTS-em. – Myślimy o tym spotkaniu bardzo mocno. Nie możemy się jednak w tym zatracić. Chcę, żeby każdy wiedział, że będziemy walczyć o zwycięstwo. W klubie z Bielska mamy sporo znajomych, ale na pewno podczas meczu nie będzie miało to wpływu na naszą grę.Przyjmujący kieleckiej drużyny dodał, że wraz z innymi zawodnikami zawsze starają się myśleć zespołowo i każdy problem omawiać w szatni. – Zawsze kiedy coś jest nie tak, staramy się to rozwiązywać w szatni. Są takie sytuacje, bo to jest gra zespołowa. Trzeba czasem porozmawiać bez trenera, żeby wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Czasami sytuacja wymaga tego, by powiedzieć kilka mocnych słów. Nie ma jednak obrażania się na siebie, bo to nie miałoby sensu. Każdy zdaje sobie z tego sprawę – podkreślił.

źródło: effectorkielce.com.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved