Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: W tej hali gra się dziwnie

Karol Kłos: W tej hali gra się dziwnie

fot. Joanna Skólimowska

- Przez ostatnie kilka dni nie czułem się zbyt dobrze i cieszę się, że z pomocą chłopaków zdobyłem statuetkę MVP - mówił po meczu z częstochowskim AZS-em środkowy Skry Bełchatów, Karol Kłos. - Czuję się już członkiem drużyny - dodawał Jędrzej Maćkowiak.

24-letni zawodnik przez ostatni tydzień narzekał na zdrowie, lecz nie przeszkodziło mu to w zdobyciu statuetki MVP. – Przez ostatnie kilka dni nie czułem się zbyt dobrze i cieszę się, że z pomocą chłopaków zdobyłem statuetkę MVP. Jest to moja trzecia tego typu nagroda. Już tyle lat gram, a dopiero wywalczyłem ją trzeci raz (śmiech). Grając na środku, ciężko jest zostać wybranym najlepszym zawodnikiem meczu – powiedział bełchatowski zawodnik, który jest zadowolony, że będzie miał okazję do odpoczynku. – Cieszę się, że będzie kilka dni odpoczynku na święta – dodał.

Kłos przyznał, że ekipa spod Jasnej Góry we własnej hali nie jest wygodnym przeciwnikiem. – Częstochowianie są zawsze groźni. Poza tym w tej hali, powiem szczerze, dziwnie się gra, ale spięliśmy się, walczyliśmy od początku do końca, poza przestojem w trzecim secie. Mieliśmy jednak dużą przewagę i „dowieźliśmy” do końca trzy punkty – tłumaczył siatkarz.

– Na początku na pewno byłem zestresowany, bo kiedyś podawałem piłki takim graczom jak Daniel Pliński czy Mariusz Wlazły. Myślałem o nich, że przecież są to bardo dobrzy zawodnicy, a ja im tylko podaję piłki. Potem piąłem się coraz wyżej i z czasem ta granica zacierała się. Czuję się już członkiem drużyny – wyjaśniał Jędrzej Maćkowiak, który zdaje sobie sprawę, że czeka go jeszcze sporo pracy. – Mój poziom gry nie jest jeszcze na tyle wysoki, aby móc uczestniczyć w meczu od początku do końca, ale robię wszystko, by cały czas iść do przodu. Trochę zazdroszczę moim kolegom z boiska (śmiech) – zakończył bełchatowianin.źródło: inf. własna, skra.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved