Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Elżbieta Skowrońska: Powoli wychodzimy na prostą

Elżbieta Skowrońska: Powoli wychodzimy na prostą

fot. Cezary Makarewicz

Drużyna z Dąbrowy Górniczej przegrała mecz w Lidze Mistrzyń z Dynamem Kazań, tym samym tracąc szansę awansu do kolejnej rundy. - Dynamo zagrało lepiej od nas i zasłużenie wygrało - powiedziała po spotkaniu Elżbieta Skowrońska.

Dąbrowianki dobrze grały w całym meczu, jednak to nie wystarczyło na doświadczoną i naszpikowaną gwiazdami rosyjską drużynę. – Z takim zespołem jak Dynamo Kazań powinnyśmy były zagrać na pełnym ryzyku, na pełnym zaangażowaniu. Dynamo zagrało lepiej w Dąbrowie Górniczej niż we własnej hali -dobrze grało w polu zagrywki i utrudniło nam przyjęcie – przyznała kapitan MKS-u Elżbieta Skowrońska.

Pierwszoplanową postacią na boisku była Jekaterina Gamowa, która w trudnych momentach wzięła na siebie odpowiedzialność za grę całego zespołu. – W momencie gdy Rosjanki miały jakikolwiek problem na boisku, kierowały wszystkie piłki do Gamowej, a ona przewyższała nas wszystkie i była naszym egzekutorem – powiedziała Elżbieta Skowrońska.

Podopieczne trenera Nicoli Negro lepiej prezentują się w spotkaniach wyjazdowych, w których do tej pory odniosły więcej zwycięstw. Teraz czeka je mecz z Treflem Sopot, który będzie dla nich niezwykle ważny, ponieważ wygrana pozwoliłaby zniwelować straty punktowe do czołowych drużyn. – Lepiej prezentujemy się w meczach wyjazdowych i sama nie wiem, z czego to wynika. Wychodzimy powoli ze swoich problemów i spotkanie z Treflem będzie dla nas ważne. Zespół z Kazania był lepszy od nas – trzeba się z tym pogodzić i zapomnieć o tym spotkaniu. Jeżeli zagramy dobry mecz, a przegramy potyczkę z Treflem i zrealizujemy wszystkie założenia trenera oraz damy z siebie wszystko, to nie ma problemu. Trener na pewno nie będzie miał do nas pretensji – zakończyła zawodniczka MKS-u.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved