Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Nicola Negro: Mogliśmy zagrać lepiej, niż to zrobiliśmy

Nicola Negro: Mogliśmy zagrać lepiej, niż to zrobiliśmy

fot. archiwum

Krótkie momenty dobrej gry nie wystarczyły siatkarkom MKS-u Dąbrowa Górnicza, by nawiązać zaciętą walkę z rosyjskim Dynamem Kazań. - Jeśli chce się wygrać z Dynamem, to trzeba grać na 120%. Nam się to nie udało - uważa Elżbieta Skowrońska.

MKS Dąbrowa Górnicza przegrał kolejne spotkanie w Lidze Mistrzyń i ma bardzo małe szanse na awans do kolejnej rundy rozgrywek. Dominacja rosyjskiego zespołu w ostatnim pojedynku nie podlegała żadnej dyskusji. Gospodynie dobrze zagrały jedynie momentami, a to było za mało. żeby odnieść zwycięstwo. „Przeszkodą” nie do pokonania była dla dąbrowianek Jekaterina Gamowa, która zdobywała cenne punkty dla swojej drużyny. Po meczu niezwykle zadowolona była kapitan Dynama Maria Borodakowa.Powiem tylko tyle, że zagrałyśmy dobre spotkanie, nie popełniłyśmy zbyt dużej liczby błędów – cieszyła się z odniesionego piątego triumfu w Lidze Mistrzyń. Za dobrą postawę w tym meczu chwalił dąbrowianki rosyjski szkoleniowiec. – Zagraliśmy dobre spotkanie, a z kolei dąbrowianki zaprezentowały się w tym meczu lepiej niż w pierwszym pojedynku pomiędzy naszymi zespołami – podsumował wygrany mecz trener Dynama Riszat Giljazutdinow.

Dąbrowianki poniosły czwartą z rzędu porażkę w Lidze Mistrzyń i muszą się teraz skupić na meczach w ORLEN Lidze, w nadchodzącym tygodniu czeka je prawdziwy siatkarski maraton. – Nie do końca cieszymy się z wyniku, bo zagrałyśmy kilka fajnych akcji. Z pewnością mamy nad czym pracować. Jeśli chce się wygrać z Dynamem, to trzeba grać na 120%. Nam się to nie udało. Teraz przygotowujemy się na kolejny dla nas ważny mecz, bo w sobotę w ramach ORLEN Ligi zmierzymy się z Atomem Treflem Sopot – powiedziała Elżbieta Skowrońska. Komplementów rywalowi z Rosji nie szczędził natomiast trener Negro.Myślę, że mogliśmy zagrać lepiej, niż to dzisiaj zrobiliśmy. Zmierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn w Europie. W tym spotkaniu mieliśmy lepsze i gorsze momenty. Idziemy do przodu krok po kroku, starając się poprawiać swoją grę. Ten mecz był dla nas po prostu kolejnym krokiem do naszej lepszej dyspozycji – zakończył dąbrowski trener.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved