Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Ioannis Nikolakis: Duża różnica pomiędzy grecką a polską siatkówką

Ioannis Nikolakis: Duża różnica pomiędzy grecką a polską siatkówką

fot. archiwum

Siatkarki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała mogą być zadowolone z osiągniętego wyniku w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV. O środowym spotkaniu w Pireusie na łamach serwisu greekvolley.com opowiedział trener Olympiakosu, Ioannis Nikolakis.

Szkoleniowiec greczynek już przed meczem zdawał sobie sprawę, że jego drużyna nie jest faworytem dwumeczu w Pucharze CEV. – Wiedzieliśmy przed tym spotkaniem, że jest bardzo duża różnica pomiędzy grecką a polską siatkówką. Wydaje mi się, że wynik jest trochę niesprawiedliwy, ponieważ wszystkie trzy sety przegraliśmy po walce w końcówkach. Drużyna z Bielska-Białej jest jednak bardziej doświadczona, ponieważ gra z silnymi przeciwnikami w Polsce. Mieliśmy kilka problemów w ofensywnie. BKS zagrał bardzo dobrze blokiem. Z jednej strony jestem zadowolony z gry mojej drużyny, ale z drugiej strony pozostaje gorycz, bo mogliśmy wygrać jeden lub dwa sety. Rewanż w Bielsku-Białej byłby wtedy bardziej interesujący – powiedział Ioannis Nikolakis.

Drużyna Olympiakosu Pireus nie przegrała żadnego starcia od 23 lutego 2013 roku. Aktualnie z kompletem siedmiu zwycięstw lideruje w greckiej ekstraklasie. – Od jutra zaczniemy przygotowania do kolejnego meczu w naszej lidze, a następnie do rewanżu w Bielsku-Białej. W kobiecej siatkówce nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Pojedziemy do Polski, by zaprezentować się z jak najlepszej strony i odrobić straty. Z pewnością każdy rozsądny człowiek będzie sądził, że faworytem jest BKS, ale my się nie poddamy i będziemy walczyć o każdą piłkę – zapewnił trener Olympiakosu.

*Autorem tekstu jest Tomasz Rakoczyźródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-12-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved