Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Michał Winiarski na przymusowym urlopie

Michał Winiarski na przymusowym urlopie

fot. Joanna Skólimowska

Na początku sezonu Michał Winiarski nie zadebiutował w meczu Pucharu Rosji przeciwko Tiumieniowi ze względu na kontuzję mięśnia łydki. Okazuje się, że mimo gry w późniejszych spotkaniach problem powrócił.

Kłopoty dopadły Polaka już na początku sezonu. Wówczas mówiło się o naciągnięciu mięśnia, a sam zainteresowany deklarował szybki powrót. – Odczuwam ból, ale badanie rezonansem magnetycznym nic poważnego nie wykazało. Jutro wznowię treningi, choć nie w pełnym wymiarze i mam nadzieję, że niedługo wrócę do gry. To podobna kontuzja, z którą borykałem się przed meczami Ligi Światowej w Bułgarii. Tylko tym razem druga noga – powiedział wówczas w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Rzeczywiście, Winiarski rozegrał w barwach Fakieła Nowyj Urengoj kilka spotkań, jednak obecnie przebywa w Polsce, gdzie pod okiem Jana Sokala wraca do zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja ta wykluczy zawodnika z meczów przeciwko Uralowi Ufa oraz Zenitowi Kazań. – Michał ma problemy z łydką. Nie jest to poważny uraz, ale konieczne jest leczenie. Podaliśmy zawodnikowi zastrzyk z czynnikiem wzrostu i za dwa tygodnie spotkamy się na kontroli – przyznał Sokal.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved