Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stanisław Nowaczyk: Dyspozycja idzie w górę

Stanisław Nowaczyk: Dyspozycja idzie w górę

fot. archiwum

- Założeniem na ten mecz było oczywiście zwycięstwo, ale przy udziale zawodników, którzy mniej grali w meczach ligowych. Cieszę się z postawy drużyny, która była dobra - mówi Stanisław Nowaczyk, prezes Pekpolu Ostrołęka, po meczu pucharowym.

Gdyby trener Sławomir Gerymski na dwa ostatnie sety nie wpuścił pierwszej szóstki, która przecież świetnie spisuje się w lidze, to Siedlce tego meczu by na pewno nie wygrały. Równą walkę z wiceliderem tabeli toczyła nasza ekipa, w składzie której cały czas na boisku przebywali młodzi gracze, Przybylski i Wierzbicki – mówi prezes klubu.

Szef ostrołęckiej ekipy podkreśla, że dyspozycja drużyny zmierza w dobrym kierunku.

W tym momencie jest to gra, której nie możemy się wstydzić – stwierdza i dodaje: – Zobaczyłem walczący Pekpol, który chcielibyśmy oglądać. W piątek jedziemy do Świdnika i robimy wszystko, by przywieźć pełną pulę, taki sam cel będziemy mieli na domowy mecz z Wrześnią. Te dwa spotkania mogą sprawić, że na półmetku rundy zasadniczej nasza pozycja w tabeli będzie dużo wyższa.Mecz ligowy z Avią Świdnik odbędzie się w sobotę, 30 listopada, o godzinie 18:00 w Świdniku.

źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved