Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Kowalski: To dla mnie ogromna szansa

Adam Kowalski: To dla mnie ogromna szansa

fot. archiwum

Cerrad Czarni Radom pokonali zespół Jastrzębskiego Węgla. Podopieczni trenera Roberta Prygla rozegrali świetne spotkanie, pokonując rywala z Górnego Śląska w trzech setach. Cegiełkę do wygranej dołożył również libero beniaminka z Mazowsza, Adam Kowalski.

Sensacyjna wygrana Czarnych z Jastrzębskim Węglem. Chyba nikt się tego nie spodziewał…

Adam Kowalski:My sami się tego nie spodziewaliśmy, choć mieliśmy na to ogromną nadzieję. Po to trenujemy, żeby takie zwycięstwa odnosić. Dzisiaj to się udało i jesteśmy ogromnie szczęśliwi. Mamy nadzieję, że nie będziemy schodzić z tej zwycięskiej ścieżki i w kolejnym spotkaniu również zgarniemy komplet punktów.

To już wasze drugie tak spektakularne zwycięstwo. Wcześniej w podobnym stylu pokonaliście innego faworyta, wielokrotnego mistrza Polski, PGE Skrę Bełchatów. Przed sezonem chyba mało kto odważyłby się postawić na to, że tak młody zespół będzie w stanie odnosić takie triumfy?Przed sezonem na pewno nie, ale jak widać, lubimy sprawiać niespodzianki i mamy głęboką nadzieję, że będziemy robić to dalej. Mimo wszystko w dalszym ciągu nie będziemy faworytami w meczach z takimi drużynami jak Resovia, ZAKSA, Skra czy Jastrzębski Węgiel, ale na pewno będziemy z nimi walczyć, o ile się będzie dało, jak równy z równym.

Rozegraliście z Jastrzębskim Węglem rewelacyjne spotkanie właściwie w każdym elemencie. Patrząc na to, co robił na rozegraniu Bartłomiej Neroj czy w ataku Wytze Kooistra albo Dirk Westphal, ręce same składały się do oklasków.

To prawda. Cieszę się, że mamy tak klasowych zawodników w naszym zespole, którzy wnoszą wysoką jakość i w trudnych momentach nie drży im ręka.

Zresztą ty również dołożyłeś swoje bardzo dobre przyjęcie i obronę.

Zrobiłem tyle, ile się dało, ale cały czas liczę na to, że z każdym kolejnym treningiem będę doskonalił swoje umiejętności i w każdym następnym meczu będę prezentował się jeszcze lepiej.

* rozmawiał Michał Nowak (cozadzien.pl )

źródło: cozadzien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved