Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > X Memoriał Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie

X Memoriał Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie

fot. archiwum

Znamy już miejsce, w którym rozegrany zostanie X Memoriał Arkadiusza Gołasia, jeden z najbardziej znanych przedsezonowych turniejów klubowych. Odbędzie się w dniach 26-28 września 2014 r., a więc tydzień po zakończeniu Mistrzostw Świata w Polsce.

Dotychczas zawody rozgrywane były przede wszystkim w Częstochowie, gdzie narodził się pomysł organizacji turnieju mającego na celu upamiętnienie jednego z lepiej zapowiadających się polskich środkowych w historii. Także Ostrołęka, Międzychodzie i Murowana Goślina gościły w swoich progach uczestników towarzyskich spotkań. To właśnie Wielkopolska okazała się na tyle przyjaznym miejscem, że pomysłodawczyni i licencjodawczyni memoriału postanowiła jego organizację powierzyć ponownie tegorocznym gospodarzom.

– Cieszę się, że wspaniała atmosfera towarzysząca ostatniemu memoriałowi przyniosła efekt w postaci porozumienia. Jest ono gwarancją wysokiego poziomu organizacyjnego jubileuszowych zawodów. Nie chcę zdradzać wszystkich naszych planów, ale chcemy, by turniej odbył się w obsadzie międzynarodowej z udziałem najlepszych polskich zespołów i przedstawiciela rosyjskiej ekstraklasy. Czynimy też starania, by gościem specjalnym imprezy był słynny brazylijski siatkarz, Giba – podkreśliła Anna Sumelka.

Na informację jakie zespoły wystąpią w Murowanej Goślinie będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. Jedno jest pewne, organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby stworzyć naprawdę ciekawe widowisko.źródło: gloswielkopolski.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved