Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Izabela Bełcik po meczu w Łodzi

Izabela Bełcik po meczu w Łodzi

fot. Cezary Makarewicz

Izabela Bełcik przyznała, że nie ma znaczenia, czy po drugiej stronie siatki staje była koleżanka z drużyny, a na ławce trenerskiej zasiada szkoleniowiec, który prowadził zespół rok wcześniej. - Przed meczem można się serdecznie przywitać, a następnie stanąć do walki.

Kolejne trzy punkty na swoim koncie zapisały siatkarki Atomu Trefla Sopot. Tym razem mistrzynie polski pokonały ekipę Beef Mastera Budowlanych Łódź 3:0. Po meczu Izabela Bełcik, kapitan atomówek, nie kryła radości ze zwycięstwa. – Cieszymy się, że udało nam się wygrać na tak trudnym terenie, jakim jest Atlas Arena, i to w dodatku za trzy punkty – powiedziała siatkarka w multimedialnym wywiadzie dla serwisu pomorska.tv. W pierwszej partii sopocianki całkowicie zdominowały boisko, pozwalając rywalkom na zdobycie tylko 10 oczek. – Ten set był mocno na naszą korzyść. Muszę przyznać, że grało nam się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że łodzianki nie do końca się skoncentrowały, jednak po meczu Budowlane same mówiły, iż za bardzo „chciały”, ale nic im nie wychodziło – dodała kapitan Atomu Trefla. W kolejnych dwóch odsłonach gra się wyrównała, a o ich losach decydowały końcówki, w których lepsze okazały się podopieczne Teuna Buijsa. – Tak było, gdyż być może łodzianki się zdenerwowały. Przestały odpuszczać, stawiając szczelny blok – zastanawiała się Izabela Bełcik.

Pojedynek w Łodzi należał do meczów z podtekstami. Naprzeciwko mistrzyń Polski stanął ich dotychczasowych szkoleniowiec, Adam Grabowski oraz była skrzydłowa, Noris Cabrera. Od wielu lat gramy w siatkówkę, na co dzień spotykając się z koleżankami, trenerami, z którymi współpracowałyśmy sezon czy dwa wcześniej. Takie jest życie sportowca. Przed meczem możemy się serdecznie przywitać, a następnie twardo stanąć do walki – dodała kapitan mistrzyń Polski, które za kilka dni zmierzą się z Pałacem Bydgoszcz.

 źródło: inf. własna, pomorska.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved