Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Kowalski: Emocje odegrały w tym meczu ogromną rolę

Adam Kowalski: Emocje odegrały w tym meczu ogromną rolę

fot. Cezary Makarewicz

Po bardzo nerwowym meczu w Radomiu to kielczanie mogli się cieszyć z wygranej. - Emocje w tym meczu odegrały ogromną rolę, widać było zdenerwowanie po obydwu drużynach - powiedział po spotkaniu Adam Kowalski, libero Czarnych Radom.

Siatkarze Czarnych Radom po trzech zwycięstwach z rzędu w kolejnym spotkaniu musieli uznać wyższość rywala, Effectora Kielce, który wygrał 3:0. – No niestety, mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jesteśmy zadowoleni dzisiaj z naszej postawy, mimo że czuliśmy się dość pewnie przed tym spotkaniem, może nie za pewnie, ale liczyliśmy na lepszą naszą grę – nie krył po spotkaniu Adam Kowalski, libero radomskiej ekipy. – Gratuluję drużynie z Kielc zwycięstwa, naprawdę dzisiaj na nie zasłużyli – dodał.

Spotkanie może i zakończyło się w trzech setach, ale wcale nie było jednostronne, co mógłby sugerować wynik, i obfitowało w emocje, bo nerwów w tym meczu nie brakowało. Libero Czarnych Radom zgadza się, że to też mogło mieć wpływ na wynik rywalizacji. – Emocje w tym meczu odegrały ogromną rolę, widać było zdenerwowanie po obydwu drużynach, co niosło za sobą większą niż normalnie liczbę błędów. Widocznie gracze z Kielc zachowali więcej zimnej krwi i tyle – stwierdził Adam Kowalski.

Teraz pozostaje siatkarzom z Radomia zapomnieć o tej przegranej i szykować się do następnego meczu, bowiem już w piątek zagrają na wyjeździe z Treflem Gdańsk. Gdańszczanie ostatnie spotkanie wygrali 3:0 i to z dotychczasowym liderem, AZS-em Olsztyn. Jednak faktem jest, że dobre spotkania przeplatają słabymi i w tym można upatrywać szansy na dobry wynik. – Na pewno podejdziemy do tego spotkania bojowo nastawieni, z wiarą w zwycięstwo, bo taką wiarę mamy przed każdym meczem. Mamy nadzieję, że to akurat będzie ten słabszy mecz drużyny z Gdańska, a nasz jednak lepszy niż dzisiejszy – zakończył z nadzieją Adam Kowalski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved