Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Buszek: Ten mecz nie ułożył się po naszej myśli

Rafał Buszek: Ten mecz nie ułożył się po naszej myśli

fot. archiwum

- Rywale zagrali dzisiaj dużo lepiej od nas i wypunktowali nas praktycznie w każdym elemencie - analizował na gorąco przyczyny porażki Rafał Buszek, przyjmujący AZS-u Olsztyn. Jego zespół uległ w trzech setach Treflowi Gdańsk.

Siatkarze AZS-u Olsztyn dość niespodziewanie przegrali 0:3 z Treflem Gdańsk. – Niestety, mecz nie ułożył się po naszej myśli, przegrywaliśmy praktycznie każdego seta od początku – analizował przebieg spotkania Rafał Buszek.Rywale zagrali dzisiaj dużo lepiej od nas i wypunktowali nas praktycznie w każdym elemencie – stwierdził przyjmujący olsztyńskich akademików.

Wynik meczu był tym bardziej niespodziewany, że olsztynianie po pięciu kolejkach zajmowali pozycję lidera, mając na koncie cztery zwycięstwa i zaledwie jedną porażkę. Rywal zaś zajmował dziesiąte miejsce z dorobkiem dwóch wygranych. – Początek sezonu na pewno mieliśmy dobry i cieszymy się, że złapaliśmy bardzo ważne punkty. Dzisiaj niestety nie udało się dopisać żadnego punktu do tabeli, ale my teraz musimy się skupić na następnym meczu i to spotkanie w Częstochowie będzie dla nas bardzo ważne – powiedział Buszek i podkreślił jednocześnie, że nie ma znaczenia, czy to oni będą faworytem w tym spotkaniu. – Dzisiaj też podobno byliśmy faworytem i można zobaczyć po wyniku, jak to się skończyło. Dla mnie osobiście, czy ktoś jest faworytem, czy nie, to już jest drugorzędna sprawa, najważniejsze jest to, jak drużyna prezentuje się w danym dniu – przyznał.

Pomimo porażki z Treflem olsztynianie początek sezonu mogą uważać za udany. Rafał Buszek przyznał, że nikt się w drużynie nie spodziewał, że będą na pierwszym miejscu w tabeli, ale teraz trzeba myśleć już o kolejnych wyzwaniach – To już jest za nami, teraz musimy się skupić na tych najbliższych meczach i to jest teraz dla nas najważniejsze, bo tak jak podkreślaliśmy, ta pozycja lidera była dla nas tak naprawdę mało ważna, zresztą po tej kolejce nie będziemy już na pierwszym miejscu. Ważne były te punkty, które zdobyliśmy i z tego bardzo się cieszę – zakończył swoją wypowiedź zawodnik AZS-u Olsztyn.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved