Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Ruciak: Z optymizmem patrzę w przyszłość

Michał Ruciak: Z optymizmem patrzę w przyszłość

fot. Cezary Makarewicz

Dość nieoczekiwanym wynikiem zakończyło się starcie ZAKSY ze Skrą. Aktualni wicemistrzowie kraju zainkasowali pełną pulę punktów. - Fajnie, że kibice stworzyli niezwykłą atmosferę. To nam bardzo pomogło w walce o zwycięstwo - przyznał Sebastian Świderski.

Po meczu w Kędzierzynie-Koźlu Mariusz Wlazły pogratulował drużynie przeciwnej wygranej i krótko skomentował spotkanie. – ZAKSA rozegrała bardzo ciekawy mecz. My jako zespół mamy materiał do przerobienia. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy grać lepiej – stwierdził kapitan bełchatowian.

Michał Ruciak zaś nie ukrywał radości ze zwycięstwa. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdyż udało nam się wygrać – mówił na konferencji prasowej kapitan ZAKSY, podkreślając, iż jego team rozegrał świetne zawody. – Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wszyscy zagraliśmy z pełnym zaangażowaniem, pomagaliśmy sobie wzajemnie. Nareszcie byliśmy pełną drużyną. Z optymizmem patrzę w przyszłość – dodał.

Trener Skry Bełchatów był pod wrażeniem dobrej gry zespołu z Kędzierzyna-Koźla. – Gratuluję ZAKSIE bardzo fajnego meczu. Przeciwnicy pokazali nam dobrą siatkówkę – chwalił kędzierzynian Miguel Falasca, podkreślając, iż jego zawodnicy mieli problem z atakiem. – Nasi rywale natomiast grali w tym elemencie bardzo dobrze. ZAKSA świetnie zagrała również w bloku, co uniemożliwiło nam zdobywanie punktów. Najważniejsze dla nas będzie teraz, aby poprawić swoje błędy. Będziemy ciężko pracować, aby w przyszłości utrzymywać dobry poziom gry we wszystkich spotkaniach – podsumował grę swojego zespołu Falasca.Szkoleniowiec ZAKSY nie zgodził się jednak z Falaską, który stwierdził, że Skra od drugiego seta zagrała źle. – Obie drużyny grały dobrze. Popełniały mało błędów, co potwierdzają statystyki – mówił Sebastian Świderski, podkreślając radość z wygranej. – Mecze z wielką czwórką zawsze były pełne emocji. Fajnie, że kibice stworzyli niezwykłą atmosferę w hali. To nam bardzo pomogło w walce o zwycięstwo. Mam nadzieję, że ciężka praca, którą wykonaliśmy na treningach, przełoży się na naszą lepszą grę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved