Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejna kontuzja w szeregach AZS-u Częstochowa

Kolejna kontuzja w szeregach AZS-u Częstochowa

fot. archiwum

Pech nie opuszcza siatkarzy AZS-u Częstochowa. Trener Marek Kardos w najbliższym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z trzech zawodników. Do Miłosza Hebdy i Marcina Janusza dołączył Jakub Vesely. W jego przypadku szykuje się dłuższa absencja.

Jak się okazało, środkowy AZS-u ma pękniętą łąkotkę. – Jakuba czeka sześć tygodniu przerwy – informuje Marek Kardos, trener AZS-u. – W przyszłym tygodniu będzie miał zabieg – dodaje. Problemy u tego zawodnika pojawiły się już w trakcie meczu z LOTOS-em Treflem Gdańsk, kiedy to poczuł ból w kolanie i zastąpił go Wojciech Kaźmierczak. Jest to na pewno poważne osłabienie częstochowskiego zespołu, bowiem Vesely był jak dotąd pewnym punktem drużyny.

Poza Mariuszem Marcyniakiem i Wojciechem Kaźmierczakiem w składzie AZS Częstochowa jest jeszcze młody Damian Zygmunt. Przypomnijmy, że obecnie kontuzjowany jest także Marcin Janusz, którego w składzie zastępuje Konrad Buczek. Do treningów wraca już Miłosz Hebda, ale nie jest jeszcze gotowy do gry. Przypomnijmy, że zawodnik ten uległ skręceniu stawu skokowego w meczu z Effectorem Kielce. W najbliższą niedzielę rywalem ekipy trenera Marka Kardosa będzie BBTS Bielsko-Biała.

źródło: inf. własna, wczestochowie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved