Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sylwia Pelc: Chemik także ma jakieś słabostki

Sylwia Pelc: Chemik także ma jakieś słabostki

fot. Łukasz Krzywański

- Nie możemy popełniać błędów, oddawać przeciwnikowi punktów za darmo i musimy wypunktować to, co jest w tym zespole słabe - mówi przed sobotnim meczem z Chemikiem Police środkowa BKS-u Bielsko-Biała, Sylwia Pelc.

Siatkarki BKS-u po porażkach z Treflem Sopot i MKS-em Dąbrowa Górnicza w ostatni weekend w końcu się odbudowały i odniosły cenne zwycięstwo za trzy punkty w Muszynie. – Bardzo nas cieszy to zwycięstwo, bo już dawno nie wygrałyśmy w Muszynie. To był zawsze trudny teren dla nas. Tym razem cieszymy się z trzech punktów przywiezionych stamtąd, a cieszymy się tym bardziej, że wcześniej doznałyśmy dwóch porażek i ta wygrana bardzo nas podbudowała – przyznaje Sylwia Pelc, środkowa bialskiego klubu.

Teraz przed podopiecznymi trenera Mirosława Zawieracza kolejna bardzo trudna przeszkoda. W Sobotę w Bielsku-Białej BKS podejmować będzie lidera rozgrywek, Chemika Police. – Zespół z Polic to dość wyjątkowa drużyna w tym sezonie. Jest beniaminkiem, a już znajduje się na czele tabeli – przyznaje środkowa BKS-u Aluprofu. – Kluczem do zwycięstwa będzie stawienie silnego oporu silnym cechom tego zespołu, ale też konsekwencja w swoim działaniu. Nie możemy popełniać błędów, oddawać przeciwnikowi punktów za darmo i musimy wypunktować to, co jest w tym zespole słabe, a na pewno jak każda drużyna także Chemik ma swoje słabostki. Mają bardzo dużo silnych punktów, ale nie trzeba się tego bać i trzeba przynajmniej postarać się postawić jak największy opór – dodaje Sylwia Pelc.

źródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved