Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > M. Wiktorowicz: Jesteśmy dobrym zespołem, ale nie „dream teamem”

M. Wiktorowicz: Jesteśmy dobrym zespołem, ale nie „dream teamem”

fot. Gracjan Broda

- Do zwykłych czynności, na treningach, trzeba się niezwykle przykładać. Ponadto ważna jest sfera mentalna. Zespół powinien odczuwać radość i satysfakcję z tego co robi - mówi na łamach portalu sportowebeskidy.pl - Mariusz Wiktorowicz.

Chemik Police w sześciu kolejkach PlusLigi stracił zaledwie jednego seta i z dorobkiem 18 oczek jest liderem ORLEN Ligi. – Realizujemy swój plan. Czujemy się z tym dobrze. W zespole jest fajna atmosfera – skromnie zaznacza Wiktorowicz. Już przed sezonem w mediach pojawiały się głosy, że w Policach powstał prawdziwy „dream team”. Policzanki z meczu na mecz potwierdzają swoją jakość. – Jesteśmy dobrym zespołem, ale nie żadnym „dream teamem”. Doświadczone zawodniczki wspierają młodsze. Wszyscy profesjonalnie podchodzimy do swoich obowiązków – dodaje szkoleniowiec.

Jaki jest przepis na sukces trenera Wiktorowicza? – Do zwykłych czynności, na treningach, trzeba się niezwykle przykładać. Ponadto ważna jest sfera mentalna. Zespół powinien odczuwać radość i satysfakcję z tego co robi.

Już w najbliższej kolejce Chemik Police zmierzy się z byłym klubem Mariusza Wiktorowicza – BKS-em Bielsko-Biała. Jak trener policzanek podejdzie do spotkania przeciwko bialankom? – Na pewno miło będzie przyjechać do klubu, w którym spędziłem niemal pięć sezonów, spotkać się w wieloma osobami z Bielska-Białej. Do meczu podchodzę jednak bez emocji, jak do każdego innego – wyjaśnia.– Podobnie jak u nas, w BKS-ie jest ciekawe połączenie doświadczenia z młodością. Do drużyny przełomem wdarła się Natalia Strózik, która wygrała rywalizację z Koletą Łyszkiewicz. BKS gra ciekawą siatkówkę. Warto zaznaczyć, że to wysoki zespół. My zagramy swoje, będziemy odpowiednio przygotowani i powalczymy o zwycięstwo – ocenia zespół z Bielska-Białej Mariusz Wiktorowicz.

źródło: inf. własna, sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved