Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Jacek Skrok: Zachowujemy się jak dzieci we mgle

Jacek Skrok: Zachowujemy się jak dzieci we mgle

fot. archiwum

Effector Kielce w godzinę rozprawił się z ekipą RCS-u Czarnych Radom w 7. kolejce Młodej Ligi. - Naprawdę, nie potrafimy czasem wykonywać prostych rzeczy. Ja już się zastanawiam z czego to wynika - mówił po meczu rozgoryczony trener Czarnych - Jacek Skrok.

Czarni ulegli na wyjeździe kielczanom w trzech setach, nie prezentując się dobrze w żadnym z elementów siatkarskiego rzemiosła. – Zachowujemy się jak dzieci we mgle. Naprawdę, nie potrafimy czasem wykonywać prostych rzeczy. Ja już się zastanawiam z czego to wynika. Cały czas próbuję usprawiedliwić siebie czy moją drużynę – tłumaczy trener radomian.

– Wiem, że są młodzi, ale dostają wiele informacji. Nawet gdyby one były złe, to najważniejsza jest realizacja. Musimy próbować się tego trzymać, bo jeśli nie mamy schematów, to nie możemy wyprowadzić skutecznej kontry i nie ma gry – ubolewa szkoleniowiec, który wspomina, że jego podopieczni nie potrafią przenieść dobrej dyspozycji z treningu na mecz. – W czwartek potrafiliśmy zagrać między sobą taki sparing, że ja przecierałem oczy ze zdumienia. Graliśmy wtedy super w zagrywce, a w tym meczu wyszliśmy jakbyśmy się bali – mówi.

– Nic na siłę, jeśli tu się ktoś nie chce rozwijać, to nikt nikogo na siłę nie będzie trzymał. W następnym meczu wprowadzimy do zespołu kilku juniorów. Wiem, że oni czasem na treningu potrafią dać więcej z siebie niż ich starsi koledzy – ostro kończy Jacek Skrok.źródło: czarni.radom.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved