Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Mistrzynie Polski sparują z Dinamem Krasnodar

Mistrzynie Polski sparują z Dinamem Krasnodar

fot. orlenliga.pl

Zespoły z ORLEN Ligi są bardzo atrakcyjnym przeciwnikiem dla ekip rosyjskiej ekstraklasy, w rozgrywkach której trwa przerwa. Na południu Polski przebywa Proton Saratowsk, tymczasem na Wybrzeżu z Atomem Treflem Sopot sparuje Dinamo Krasnodar.

Rosyjski zespół przebywa w Sopocie od poniedziałku. Decyzją trenerów, wszystkie trzy dni pobytu drużyny prowadzonej przez Avitala Salingera przeznaczone były na wspólne treningi zakończone meczami sparingowymi umówionymi na określoną liczbę setów. Wszystkie te aktywności obu zespołów na wniosek trenerów odbywały się za zamkniętymi drzwiami.

Dla Atomu Trefla Sopot były one jednak z pewnością świetną okazją do sprawdzenia ataku na bardzo wysokim bloku triumfatora Pucharu Challenge, a do tego wprowadzenia do gry zawodniczek, które dotychczas zajmują miejsce w kwadracie dla rezerwowych.

Choć termin rozgrywania sparingów jest trochę niecodzienny, jako że wypada w czasie normalnego rytmu ligowego, dla mistrzyń Polski jest to okazja do podtrzymania tempa gier łączonych ligi polskiej i Ligi Mistrzyń, która pauzuje ze względu na Puchar Wielkich Mistrzyń. Dinamo Krasnodar pożytkuje zaś w ten sposób czas przerwy w rosyjskiej ekstraklasie, która również wynika z rozpoczęcia zmagań w japońskim turnieju.Atom Trefl Sopot – Dinamo Krasnodar 0:4
(22:25, 23:25, 17:25, 21:25)
Atom Trefl Sopot – Dinamo Krasnodar 1:2
(25:18, 16:25, 17:25)
Atom Trefl Sopot – Dinamo Krasnodar 1:3
(23:25, 15:25, 25:23, 25:27)

 

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved