Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Ana Bjelica: Chcemy wygrywać wszystkie mecze

Ana Bjelica: Chcemy wygrywać wszystkie mecze

fot. archiwum

Atakująca Chemika Police, Ana Bjelica, mecz z Pałacem Bydgoszcz rozpoczęła w kwadracie dla rezerwowych. W drugim secie, przy niekorzystnym wyniku, pojawiła się na boisku. Wejście było efektowne. Silnymi atakami zdobyła 4 punkty z rzędu.

Wysoką, 50-procentową skuteczność Ana Bjelica (taką samą miała Tamara Kaliszuk z Pałacu) utrzymała do końca meczu, walnie przyczyniając się do zwycięstwa swojej drużyny i zasłużenie zdobywając miano MVP spotkania. Równie udanie reprezentantka Serbii zaprezentowała się w wyjazdowym meczu piątej kolejki z Polskim Cukrem Muszyna. Jak te dwa bardzo dobre w swoim wykonaniu mecze skomentowała zawodniczka?

Ana Bjelica:Mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą bardzo dobrą grę do końca sezonu – stwierdziła z zadowoleniem. – Chcemy wygrywać wszystkie mecze. Te z Muszyną i Bydgoszczą rzeczywiście były dla mnie udane dzięki pomocy, jaką otrzymuję od koleżanek z drużyny, trenerów, fizjoterapeutów.

Czy ostatnie występy są zapowiedzią jeszcze wyższej formy, jeszcze bardziej efektownej gry w pani wykonaniu?Miałam ciężkie treningi w kadrze Serbii przed mistrzostwami Europy. Tutaj w klubie, w Chemiku, także mocno pracujemy. Czuję, że jestem w wysokiej formie, ale myślę, że będzie ona jeszcze bardziej rosła, że jej szczyt dopiero nadejdzie.

Chemik Police jest dla pani pierwszym zagranicznym klubem. Jak odnajduje się pani w nowej dla siebie sytuacji?

Tak, to mój pierwszy w karierze klub poza Serbią i czuję się tutaj znakomicie. Otrzymuję pomoc w każdej sprawie, z jaką się zwrócę do klubu, koleżanek z drużyny, trenerów. Organizacja jest bardzo dobra. Spotykam tu samych sympatycznych, dobrych ludzi. Z przyjemnością tutaj trenuję i gram.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved