Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Małgorzata Glinka ponownie w kadrze?

Małgorzata Glinka ponownie w kadrze?

fot. archiwum

Jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii, Małgorzata Glinka, jest bliska powrotu do kadry. Przyjmująca miałaby zagrać w turnieju kwalifikacyjnym do MŚ, który odbędzie się w styczniu w Łodzi. - Na razie nie mówię ani "nie", ani "tak" - wyjaśnia Glinka.

Ostatnie nieudane występy polskich zawodniczek na arenie międzynarodowej skłoniły prezesa Mirosława Przedpełskiego do głębokich przemyśleń. Jednym z pomysłów szefa PZPS-u jest powrót do reprezentacji doświadczonej Małgorzaty Glinki. Nie chodzi jednak o cały sezon reprezentacji, a o jeden turniej – priorytetowy, jakim bez wątpienia są kwalifikacje do przyszłorocznych MŚ, które odbędą się na początku przyszłego roku w łódzkiej Atlas Arenie. – Miałabym zagrać tylko w tej imprezie, nie ma mowy o powrocie na dobre, ten etap już zakończony – tłumaczy Glinka na łamach portalu gwizdek24.se.pl.

– Nie chciałabym tylko, żeby kibice uważali, że mam uratować zespół i zagwarantuję awans. Nie mogę brać za to odpowiedzialności, po prostu mogłabym pomóc młodszym koleżankom. Cudów po mnie jednak nie oczekujcie. Podkreślam też, że decyzji jeszcze nie podjęłam. To będzie okres świąteczno-noworoczny, muszę porozmawiać z rodziną, która zawsze mnie wspierała. Wiem, że bliscy są cierpliwi, więc jest nadzieja, że pomogą i tym razem. Na razie nie mówię ani „nie”, ani „tak” – dodaje siatkarka.

źródło: gwizdek24.se.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved