Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Milena Radecka trenuje w Legionowie

Milena Radecka trenuje w Legionowie

fot. archiwum

Milena Radecka, rozgrywająca reprezentacji Polski i Azerrail Baku, od jakiegoś czasu trenuje w Legionowie razem z podopiecznymi trenera Macieja Kosmola. Wiceprezes klubu jednak stanowczo zaprzecza, by zawodniczka miała dołączyć do kadry zespołu.

Zespół Siódemki SK bank Legionovii Legionowo ostatnio dość niespodziewanie przegrał z siatkarkami z Piły, które wywalczyły tym samym pierwsze ligowe punkty. W ekipie z Mazowsza nie chcą, aby taka sytuacja się powtórzyła. Według naszych informacji drużynę spod Warszawy wzmocnić ma Milena Radecka. Reprezentantka Polski, wielokrotna medalistka mistrzostw kraju i zdobywczyni trzeciego miejsca na mistrzostwach Europy z pewnością stanowiłaby mocny punkt zespołu z Legionowa. Wiceprezes drużyny z centralnej Polski nie potwierdza jednak takiego scenariusza. – Milena Radecka to faktycznie reprezentantka Polski, faktycznie z nami od kilku tygodni trenuje i faktycznie już coś u nas podpisała – kilka karteczek dając autografy kibicom (śmiech). Chciałbym ją również, zapewne tak jak i wielu kibiców, zobaczyć na boisku w meczach – zdementował doniesienia o rzekomym podpisaniu kontraktu przez Radecką z Legionovią Legionowo Marek Bąk.

Przed sezonem Milena Radecka podpisała kontrakt z Azerrail Baku i na razie pozostaje zawodniczką tego klubu. – Ponieważ Milena Radecka nie podpisała właściwych kartek papieru, nie oznacza to nic poza tym, że z nami trenuje – kontynuował swoją wypowiedź Marek Bąk. Podkreślił także, że bardzo ceni sobie siatkarki, które aktualnie grają na pozycji rozgrywającej w Legionowie, na której gra również Milena Radecka. – Mamy dwie bardzo dobre rozgrywające, trzecią rozgrywającą Serbii Olgę Raonić i szybko wracającą do siebie po bolesnej kontuzji Kingę Bąk, naszą kapitan. Obie gwarantują odpowiedni poziom w ORLEN Lidze.

Na pytanie, czy klub stać na utrzymanie w składzie trzech siatkarek na tej samej pozycji, wiceprezes SK bank Legionovii Legionowo odpowiada jednoznacznie. – Odpowiem krótko, nie, nie możemy sobie pozwolić na trzy takie zawodniczki w zespole. I myślę, że nikt na naszym miejscu by tego nie zrobił – podkreślił Marek Bąk.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved