Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Turniej „Tylko dla Orłów” po raz czwarty

Turniej „Tylko dla Orłów” po raz czwarty

fot. Tomasz Tadrała

W sobotę 16 listopada w hali MOSiR-u Mikołów odbędzie się czwarta edycja amatorskiego turnieju "Tylko dla Orłów". - Turniej jest podobny do tych rozgrywanych w całym kraju, ale nazwa jest wyjątkowa - powiedział organizator, Tomasz Orliński.

Już za niecałe dwa tygodnie w Mikołowie obędzie się czwarta edycja amatorskiego turnieju siatkarskiego „Tylko dla Orłów”. Zawody, które rozgrywane są w mikołowskiej hali MOSiR-u przy ulicy Bandurskiego, z roku na rok wzbudzają coraz większe zainteresowanie, nie tylko ekip z województwa śląskiego, ale także z innych części kraju, a nawet z zagranicy. – Na chwilę obecną zgłosiło się dziesięć ekip, w tym obrońcy tytułu z zeszłego roku, KS Volley Katowice. Jak co roku najwięcej ekip jest z województwa śląskiego, ale tym razem będą też zespoły z Krakowa, Warszawy, a nawet z Czech – przyznał organizujący tę imprezę Tomasz Orliński.

Dla najlepszych teamów organizatorzy jak zwykle przygotowali nagrody. Tym razem do „zgarnięcia” będą: koszyk z bidonami, piłka Mikasa, siatka treningowa z antenkami oraz turniejowe koszulki. – Turniej jest podobny do tych rozgrywanych w całym kraju, jednak nazwa jest wyjątkowa. Oprócz „Tylko dla Orłów” organizujemy jeszcze Business Volley Cup, czyli mistrzostwa Polski firm i zakładów pracy oraz Siatkarskie Turnieje Charytatywne. Nazwa pierwszego z turniejów specjalnie miała być intrygująca, aby ściągnąć jak najsilniejsze ekipy do grania. Z doświadczenia wiem, że jeśli drużyna nie jest w stu procentach pewna swoich umiejętności, to boi się przyjeżdżać – przyznał Orliński.

W czwartej edycji turnieju zagra m.in. zespół KS Volley Katowice, który broni tytułu zdobytego w zeszłym roku. Katowiczan czeka naprawdę trudne zadanie, ponieważ w dotychczasowej historii rozgrywek jeszcze nikomu nie udało się obronić pierwszego miejsca.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved