Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Patryk Napiórkowski: Nie czuję presji związanej z tytułami MVP

Patryk Napiórkowski: Nie czuję presji związanej z tytułami MVP

fot. archiwum

Indykpol AZS Olsztyn pokonał RCS Czarnych Radom 3:0 w 6. kolejce rozgrywek Młodej Ligi. Trzecia wygrana zespołu trenera Macieja Rejznera i trzeci tytuł MVP trafił w ręce atakującego - Patryka Napiórkowskiego.

Patryk, widać, że radość cię rozpiera…

Patryk Napiórkowski:Cieszymy się z 3 punktów w Radomiu, to było dla nas bardzo ważne. Nie siedziała nam zagrywka, zrobiliśmy mnóstwo błędów w tym elemencie, ale za to pograliśmy skutecznie w bloku, czego brakowało w poprzednich spotkaniach. A więc zwycięstwo, na które zapracowała cała drużyna, nas niezmiernie cieszy.Celem do wygrania z Radomiem było chyba zatrzymanie skutecznego Rafała Faryny (atakującego Czarnych). W pewnym momencie właśnie wasze skuteczne bloki sprawiły, że się „zagotował” i miał dość siatkówki.

Udało nam się wyczuć jego kierunki ataków, „rozpracowaliśmy go” i w pewnym momencie musiał być zmieniony przez trenera. Ta sytuacja pokazała, że był on kluczowym zawodnikiem Czarnych, bo bez niego na parkiecie radomianie nie istnieli.

Trzecia wygrana w Młodej Lidze Indykpolu AZS-u Olsztyn i trzecia statuetka MVP poszła w twoje ręce. Nie czujesz związanej z tym presji, która pewnie rośnie z meczu na mecz?

Nie czuję żadnej presji. Ja uważam, że na sukces pracuje cały zespół, nie tylko jeden zawodnik. Ja nie czuję się jakoś wybitnie wyróżniony – zwycięstwo to zasługa całej drużyny, nie tylko moja.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved