Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Nie Iran, a Chiny nowym celem podróży Bojana Janicia

Nie Iran, a Chiny nowym celem podróży Bojana Janicia

fot. archiwum

Bojan Janić miał w tym sezonie reprezentować jeden z irańskich klubów, jednak sprawy się pokomplikowały i transfer nie doszedł do skutku. Jutro poleci do Szanghaju, gdzie będzie grać obok Cristiana Savaniego i Davida Lee.

Bojan Janić pozostawał bezrobotny, ostatnio przebywał w Belgradzie, jednak ostatecznie udało mu się znaleźć nowego pracodawcę. Serb zagra w Szanghaju. – Mam już wizę, a to była ostatnia przeszkoda, by lecieć do Chin. Cieszę się, że jednak sprawy transferu do Iranu się skomplikowały. Trochę dłużej pozostawałem bez klubu, ale ostatecznie lecę do Szanghaju. Będę pierwszym zawodnikiem z Serbii, który zagra w Chinach. Wierzę, że zrobię dobre wrażenie i nie będę ostatnim serbskim zawodnikiem w tym kraju – powiedział Bojan Janić.

W ubiegłym sezonie zespół z Szanghaju zajął dopiero czwarte miejsce, po dziewięciu latach, w których zdobywał mistrzostwo kraju. Teraz ponownie ma wrócić na szczyty. – Oprócz mnie w zespole zakontraktowano Cristiana Savaniego i Davida Lee. Liga rusza w grudniu, więc mamy jeszcze sporo czasu, żeby się zgrać i dobrze wejść w sezon – stwierdził Janić, który w sezonie 2008/09 występował w Treflu Gdańsk.

źródło: inf. własna, zurnal.rs

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved