Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Laura Tomsia zasiliła szeregi Energetyka Poznań

Laura Tomsia zasiliła szeregi Energetyka Poznań

fot. vimeo.com

Niedługo bez klubu była Laura Tomsia. Młoda atakująca, która na początku listopada rozstała się z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała, będzie występowała na drugoligowych parkietach. Zasiliła bowiem szeregi Energetyka Poznań.

Niedawno informowaliśmy, że Laura Tomsia za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała. Powodem takiego ruchu było to, że 21-letnia atakująca nie znalazła uznania w oczach sztabu szkoleniowego bialskiego zespołu. Siatkarka od początku sezonu nie zagrała w żadnym spotkaniu, a co więcej – miała kłopoty ze zmieszczeniem się w meczowej dwunastce. Dlatego też opuściła drużynę grającą w ORLEN Lidze i przeniosła się na drugoligowe parkiety. Będzie broniła barw Energetyka Poznań. – Cieszę się, że Laura wybrała nasz klub. Na pewno będzie wzmocnieniem naszej młodej drużyny – powiedział Nicola Vettori, trener Energetyka.

Pozyskanie Tomsi nie oznacza, że diametralnie zmienią się cele postawione przed wielkopolską drużyną przed początkiem sezonu. Z pewnością jednak leworęczna atakująca będzie sporym wzmocnieniem Energetyka i pomoże mu toczyć bardziej wyrównaną walkę z najsilniejszymi zespołami w grupie.

Przypomnijmy, że drużyna z Poznania gra w trzeciej grupie II ligi. Obecnie plasuje się na piątej pozycji, ale ma zaledwie punkt straty do drugiego w tabeli NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki. Kolejny pojedynek ligowy Energetyk rozegra już w najbliższy weekend, a jego rywalem będzie AZS AWF UKSW Warszawa.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved