Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Lauren Barfield: Nie zagrałyśmy tak, jak potrafimy

Lauren Barfield: Nie zagrałyśmy tak, jak potrafimy

fot. volleyball-linz.at

- Pilanki pokazały się z jak najlepszej strony - tak dzisiejsze starcie z podopiecznymi Wiesława Popika podsumowała środkowa Siódemki SK bank Legionovii Legionowo, Lauren Barfield. - Musimy bardzo mocno trenować - dodała zawodniczka.

Dziś oglądaliśmy bardzo wyrównany pojedynek. Czy jadąc tutaj, do Piły, spodziewałaś się, że ten mecz będzie tak wyglądał?

Lauren Barfield:Jeśli chodzi o poziom, to zawsze spodziewam się, że każda drużyna będzie grała jak najlepiej. Myślę, że dziś pilanki pokazały się z jak najlepszej strony.

Który element w grze waszej bądź przeciwników zdecydował o dzisiejszym wyniku?Trener naszych rywalek zachował się czujnie i wprowadził odpowiednie zmiany. Do tego przeciwniczki dobrze radziły sobie w obronie, co tworzyło więcej sytuacji do zdobywania punktów.

Pierwsza partia była niezwykle zacięta, walczyłyście o każdy punkt. O czym myślałaś, gdy wreszcie zakończyłyście tę odsłonę?

Myślałam wtedy, że dobrze zaczęłyśmy ten mecz. Pilanki na początku trochę nie mogły się odnaleźć, ale później poprawiły swoją grę i stały się trudniejsze do pokonania. Taki poziom utrzymały do końca meczu.

Jak wyglądała wasza gra z twojej perspektywy?

Moim zdaniem nie zagrałyśmy dziś tak, jak potrafimy. Musimy bardzo mocno trenować, by z meczu na mecz pokazywać się z lepszej strony.

Jak układa ci się praca z trenerem Kosmolem?

Bardzo lubię Macieja jako trenera. Wydaje mi się, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Czy zanim rozpoczęłaś grę w legionowskim zespole, zdarzyło ci się być w Polsce?

Nigdy wcześniej nie odwiedziłam tego kraju. Przyjechałam tu dopiero w sierpniu. Słyszałam, że polska liga jest bardzo mocna, ma świetne kluby i wspaniałe zawodniczki.

Jak oceniasz atmosferę w drużynie?

Wszyscy naprawdę dobrze się dogadujemy. Każdego dnia ciężko pracujemy, by stawać się coraz lepszymi i poprawiać swoje wyniki.

Za tydzień będziecie gościć u siebie zawodniczki z Łodzi. Czy zdążyłaś już pomyśleć o tym meczu?

Nie rozmawiałyśmy jeszcze o meczu z Budowlanymi Łódź, ponieważ skupiałyśmy się na dzisiejszej rywalizacji. Teraz, gdy to spotkanie jest już za nami, zaczniemy przygotowania do kolejnego starcia. Myślę, że będzie to trudny mecz, jak każdy. Jak powiedziałam wcześniej, polska liga jest na naprawdę wysokim poziomie, a to gwarantuje, że każda kolejna rywalizacja będzie prawdziwą bitwą.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved