Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Phuket: Polki przegrały w I rundzie z Włoszkami i odpadły

WT Phuket: Polki przegrały w I rundzie z Włoszkami i odpadły

fot. archiwum

Z jednym zwycięstwem, jedną porażką i dwoma meczami oddanymi walkowerem zakończyły swój udział w World Tour w Phuket reprezentantki Polski. Dzisiaj w I rundzie fazy pucharowej Monika Brzostek i Kinga Kołosińska uległy 0:2 Włoszkom.

Po niezbyt przyjemnych „przygodach” pierwszego dnia turnieju, kiedy to Polki zamiast walczyć w fazie grupowej, trafiły z objawami ostrego zatrucia do szpitala, wiadomo było, że nasze siatkarki na tym turnieju nie będą w stanie pokazać wszystkiego, co potrafią. W czwartek udało im się jednak wygrać trzeci mecz grupowy z parą ukraińską i awansować do I rundy fazy pucharowej turnieju w tajlandzkim Phuket. Tu trafiły na rozstawioną z numerem 7. włoską parę Marta Menegatti/Viktoria Orsi Toth.

Mimo nie najlepszego stanu zdrowia Monika Brzostek i Kinga Kołosińska podjęły walkę z wyżej rozstawionymi rywalkami. W pierwszym secie musiały jednak uznać ich wyższość i przegrały do 17. W drugiej partii biało-czerwone były bliskie wyrównania, jednak w końcówce znów lepsze okazały się Włoszki, które wygrały 21:19 i to one awansowały do kolejnej rundy. Dla Polek był to już ostatni mecz w turnieju i w tym sezonie.

I runda:
Menegatti/Orsi Toth ITA [7] – Brzostek/Kołosińska POL [17] 2:0
(21:17, 21:19)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved