Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Simone Parodi wykluczony z gry na miesiąc

Simone Parodi wykluczony z gry na miesiąc

fot. archiwum

Ostatnie dwa miesiące nie były najszczęśliwsze dla Simone Parodiego. W trakcie ME nabawił się urazu kolana, który pogłębił się po powrocie z Danii, wykluczając go z gry w klubie. W środę zaś przyjmującemu przytrafiła się kolejna kontuzja.

Problemy z kolanami Simone Parodiego są na tyle poważne, że wykluczyły go z gry w barwach Cucine Lube Banca Marche Macerata. Pojawia się on na boisku jedynie sporadycznie, w drugiej linii, celem poprawienia przyjęcia, a jego miejsce zajął Jiri Kovar.

W środę, w trakcie porannego treningu przed meczem z AICH/DOB Posolijnica, Parodi zderzył się z jednym kolegów. Było to na tyle nieszczęśliwe zderzenie, że złamał on palec wskazujący prawej dłoni. Dwaj doktorzy ze sztabu medycznego Lube, Mariano Avio i Danilo Compagnucci, po szczegółowych badaniach zawyrokowali, iż Parodi będzie wykluczony z gry przez najbliższy miesiąc. Oznacza to tyle, iż nie znajdzie się on wśród powołanych przez Mauro Berruto na Puchar Wielkich Mistrzów. Do Japonii w jego miejsce najprawdopodobniej pojedzie młody Michele Fedrizzi.

*Więcej na volleyball.itźródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka światowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved