Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Ireneusz Mazur: Ten bagaż będzie szedł za Antigą

Ireneusz Mazur: Ten bagaż będzie szedł za Antigą

fot. archiwum

- Moje odczucia są takie, że nie do końca Antiga będzie jednoczył środowisko, bo mocno związany jest z PGE Skrą Bełchatów. Jeśli powoła kogoś stamtąd, z innych klubów padnie pytanie: dlaczego ten, a nie inny? - mówi w Magazynie Siatkarskim Ireneusz Mazur.

Goście magazynu siatkarskiego rozmawiają o nowym trenerze kadry Stephanie Antidze.Przyjmuję zasadę, że jeśli już został wybrany selekcjoner, niepotrzebna jest negatywna dyskusja wokół niego. Ale moje odczucia są takie, że nie do końca Antiga będzie jednoczył środowisko, bo mocno związany jest z PGE Skrą Bełchatów. Jeśli powoła kogoś stamtąd, z innych klubów padnie pytanie: dlaczego ten, a nie inny? Ten bagaż będzie szedł za Antigą, będzie go mocno obciążać. Mariusz Wlazły powinien być powołany do kadry nie dlatego, że jest kolegą nowego trenera, ale tylko za to, że rozegra świetny sezon. Więc słowa Antigi, że zagrają najlepsi, nie mogą być sloganem – mówi Ireneusz Mazur, były selekcjoner, ekspert Polsatu Sport.

Nie obawiam się bełchatowskiego wpływu. Antiga jest profesjonalistą na boisku, to samo pokaże jako trener. Ciekawe, ale i odważne posunięcie. To profesjonalista, który może zjednoczyć środowisko zawodników – dodaje Marcin Bańcerowski, wiceprezes warszawskiej Politechniki.

  

źródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved