Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Phuket Open: Polki z jednym zwycięstwem, ale w I rundzie

Phuket Open: Polki z jednym zwycięstwem, ale w I rundzie

fot. archiwum

Monika Brzostek i Kinga Kołosińska szybko uporały się z niewielkimi problemami zdrowotnymi i przystąpiły do walki w turnieju głównym Phuket Open. Rozegrały wprawdzie tylko jeden mecz grupowy, ale mimo to udało im się awansować do kolejnej rundy.

Dwa środowe mecze Polki musiały oddać walkowerem ze względu na zatrucie pokarmowe i pobyt w szpitalu. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego i w dniu dzisiejszym Brzostek i Kołosińska przystąpiły do spotkania przeciwko duetowi z Ukrainy.

Trzeba przyznać, że biało-czerwone zafundowały sobie bardzo nerwowy pojedynek. Już w pierwszym secie doszło bowiem do walki na przewagi. Team Baburina/Mulenko postawił Polkom trudne warunki, a oba zespoły zaprezentowały bardzo podobny poziom. Monice Brzostek i Kindze Kołosińskiej udało się jednak zwyciężyć 29:27. Do równie zaciętej konfrontacji doszło w drugiej partii, jednak tym razem Ukrainki zdołały zakończyć walkę szybciej. Nerwowy był również tie-break, w którym doszło do wyrównanej końcówki. Biało-czerwone, choć z pewnością osłabione, zdołały rozstrzygnąć ją na swoją korzyść. Dzięki wygranej w tym meczu Brzostek i Kołosińska awansowały do I rundy.

Brzostek/Kołosińska POL [17] – Baburina/Mulenko UKR [32] 2:1
(29:27, 19:21, 15:13)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved