Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Marco Falaschi: Nie popadamy w hurraoptymizm

Marco Falaschi: Nie popadamy w hurraoptymizm

fot. archiwum

- W Rzeszowie popełniliśmy masę błędów, których powinniśmy mieć jak najmniej. To niewiarygodne, że mimo tylu oddanych punktów byliśmy w stanie wygrać - powiedział po zwycięstwie nad Resovią rozgrywający Budvanskiej, Marco Falaschi.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów nie mają ostatnio dobrej passy, bowiem najpierw przegrali w PlusLidze z Jastrzębskim Węglem, a wczoraj w Lidze Mistrzów dość nieoczekiwanie ulegli u siebie Budvanskiej Rivijerze Budva. – Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy, ale przyjechaliśmy do Rzeszowa optymistycznie nastawieni. Po wygranym meczu w pierwszej kolejce z Czeskimi Budziejowicami powiedzieliśmy sobie, że jedziemy do Polski bez presji i postaramy się dużo ryzykować zagrywką – powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Marco Falaschi. – Myślę, że rozegraliśmy to spotkanie bardzo dobrze taktycznie i to niesamowite uczucie, że byliśmy w stanie zatrzymać tak dobrą drużynę, jak Resovia, która ma 12 równych zawodników – dodał rozgrywający drużyny z Budvy.

Triumf na Podkarpaciu sprawił, że drużyna z Budvy realnie może włączyć się w walkę o wygranie grupy. – Cieszymy się z sensacyjnego zwycięstwa nad Resovią, ale nie możemy popadać w hurraoptymizm. Postaramy się przede wszystkim wywalczyć awans do fazy play-off. W następnej kolejce zmierzymy się z zespołem z Paryża i powinniśmy się już koncentrować na tym rywalu – podkreślił zawodnik. – Po powrocie do Budvy czeka nas dużo pracy, bo przecież wciąż mamy duże rezerwy. W Rzeszowie popełniliśmy całą masę błędów własnych, których powinniśmy mieć jak najmniej po swojej stronie. To niewiarygodne, że mimo tylu oddanych punktów byliśmy w stanie wygrać, ale w kolejnych meczach musimy grać staranniej i uważniej – zakończył Falaschi.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved