Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sikorska grała z pękniętą kością, teraz będzie pauzować

Sikorska grała z pękniętą kością, teraz będzie pauzować

fot. archiwum

Po czterech rozegranych kolejkach z dorobkiem czterech punktów łódzki zespół Beef Master Budowlani plasuje się na ósmym miejscu w tabeli ORLEN Ligi. Z poprawą tej pozycji będzie łodziankom ciężko, tym bardziej że ze składu wypadła podstawowa środkowa.

Łódzką drużynę prześladuje w tym sezonie ogromny pech. Najpierw urazu kolana doznała Sylwia Pycia, później problemy miały Natalia Nuszel i Dorota Ściurka. Gdy wydawało się, że w najbliższym spotkaniu trener Adam Grabowski wreszcie będzie mógł skorzystać z wszystkich zawodniczek, z kadry wypadła Sikorska. Okazało się, że młoda środkowa ma pękniętą kość strzałkową. Mimo to grała w ostatnich meczach, spisując się bardzo dobrze.

Ekipa z Łodzi ma na swoim koncie trzy porażki i jedną wygraną. Przed ostatnią przegraną 0:3 z Chemikiem Police podopieczne trenera Grabowskiego pokonały 3:1 drużynę z Piły. W obu Sikorska była ważnym ogniwem drużyny. W spotkaniu z Naftą zdobyła 12 punktów, natomiast w starciu z pretendentkami do złota punktowała osiem razy.

Teraz jednak wypadła ze składu. Na jak długo? – Jest leczona przez bardzo dobrego specjalistę, jakim jest prof. Jarosław Fabiś. Mam nadzieję, że wkrótce wróci do zdrowia i formy – twierdzi Marcin Chudzik, prezes Beef Master Budowlanych.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved