Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Durajczyk: Przegrałyśmy przez własne błędy

Agata Durajczyk: Przegrałyśmy przez własne błędy

fot. Piotr Woźniak

Siatkarki Budowlanych Łódź nie były faworytkami meczu w Policach i nie sprawiły niespodzianki. Nie można im jednak odmówić walki, bowiem losy setów rozstrzygały się głównie w końcówkach. Zdaniem Agaty Durajczyk zadecydowały własne błędy.

Siatkarki Beef Master Budowlanych Łódź w ostatniej ligowej kolejce nie sprostały beniaminkowi z Polic. Nie można powiedzieć jednak, że był to jednostronny pojedynek, bo podopieczne trenera Adama Grabowskiego dzielnie walczyły. – Na pewno zależało nam na tym, aby wygrać to spotkanie. Do pewnego stanu ten mecz był wyrównany, grałyśmy punkt za punkt. W końcówce jednak to rywalki pokazały klasę, a my jak zwykle popełniałyśmy proste błędy, przez które tak naprawdę przegrałyśmy. Musimy teraz wyciągnąć wnioski, by ich nie popełniać – przyznała po meczu libero łódzkiego zespołu, Agata Durajczyk.

Na pewno jednak łodzianki w tym meczu zaprezentowały się znacznie lepiej niż w wygranym pojedynku w Pile. – Wydaje mi się, że faktycznie wyglądało to lepiej, nasza gra była bardziej poukładana. Na pewno jednak widać w naszych poczynaniach jeszcze brak pewności siebie – mówi Agata Durajczyk. Siatkarki Chemika w weekend po raz kolejny znakomicie zaprezentowały się w działaniach defensywnych, dobrze blokowały, broniły, a potem w konsekwencji wyprowadzały skuteczne kontrataki. – To prawda i na pewno jest to deprymujące dla przeciwnika. My też jednak dużo podbiłyśmy, ale to one pokazały większą siłę w ataku – stwierdziła libero Budowlanych Łódź.

Podopieczne Adama Grabowskiego czeka teraz spotkanie z zespołem Pałacu Bydgoszcz. Miniona kolejka pokazała, że bydgoszczanki potrafią zaprezentować naprawdę dobrą siatkówkę. Dla obu zespołów będzie to na pewno mecz o tzw. „sześć punktów”. – To będzie ważny mecz. Mam nadzieję, że go wygramy. Nie ma innej opcji – kończy Agata Durajczyk.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved