Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Tamara Rakić: Potrafimy tworzyć drużynę

Tamara Rakić: Potrafimy tworzyć drużynę

fot. Bogusław Krośkiewicz

Tamara Rakić jest jedną z nowych twarzy w zespole spod Warszawy. Serbka ma za sobą występy w rodzimej lidze, ale także epizod gry w lidze rosyjskiej. Dzięki dobrej postawie tej zawodniczki Legionovia odniosła zwycięstwo w meczu z Impelem Wrocław.

Choć gospodynie przed meczem z wrocławiankami skazywane były przez wielu na „pożarcie”, to serbska przyjmująca nie rozpatrywała takiego rezultatu w kategoriach sensacji. – Dla nas to nie była niespodzianka. Grałyśmy lepiej niż ostatnio. Byłyśmy bardzo waleczne – komplementowała swoje koleżanki Rakić. W trzeciej partii legionowianki wypracowały sobie kilkupunktowe prowadzenie, jednak w samej końcówce pozwoliły odrobić straty rywalkom i w konsekwencji musiały grać czwartego seta. – Mogłyśmy wygrać nawet 3:0. Niestety nasza koncentracja w tej trzeciej partii delikatnie się obniżyła. Na szczęście potrafiłyśmy się odbudować i wygrać to spotkanie za trzy punkty – mówiła przyjmująca ekipy z Legionowa.

Najlepszą zawodniczką spotkania została Berenika Tomsia, która rozegrała swój najlepszy mecz w sezonie. Zdobyła 23 punkty, mając tym samym ogromny wkład w końcowy sukces zespołu. – Berenika Tomsia zagrała dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Myślę, że w pełni zasłużenie została MVP, bo była dzisiaj najlepszą zawodniczką – pochwaliła koleżankę z drużyny Rakić. We wczorajszym spotkaniu Tamara Rakić otrzymywała od rozgrywającej dużo piłek i również zaliczyła bardzo dobry występ. – Przyjechałam tutaj, żeby dużo grać. Wszystkie zawodniczki potrafią grać na wysokim poziomie i pomagają drużynie, kiedy zachodzi taka potrzeba. Myślę, że właśnie dlatego potrafimy tworzyć drużynę – oceniła zawodniczka SK Banku Siódemki Legionovii Legionowo. Za tydzień podopieczne Macieja Kosmola czeka mecz w Pile. – Zrobimy wszystko, aby grać jeszcze lepiej. Uważam, że powinniśmy zacząć właśnie od koncentracji – zakończyła Tamara Rakić.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved