Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Dorota Medyńska: Wiedziałyśmy, że to nie będzie łatwy mecz

Dorota Medyńska: Wiedziałyśmy, że to nie będzie łatwy mecz

fot. Bogusław Krośkiewicz

- W Legionowie nigdy nie gra się łatwo. Kibice tworzą świetną atmosferę. Nie zmienia to jednak faktu, że powinniśmy wyjść i zagrać na swoim poziomie, wygrywając - stwierdziła po przegranym meczu w Legionowie libero Impelu Wrocław, Dorota Medyńska.

Wydawało się, że po tym trzecim secie odzyskałyście pewność siebie i wszystko zmierza do tie-breaka. Tak się jednak nie stało…

Dorota Medyńska: Po tych bardzo słabych setach w naszym wykonaniu w trzecim zaczęłyśmy grać nieco lepiej, ale to nie był taki poziom, który pozwalałby nam pewnie wygrywać kolejne partie. Trochę się odbudowałyśmy, ale było to zdecydowanie za mało. Niestety potem znowu zagrałyśmy słabiej i dlatego gospodynie wygrały.

Po kilku kolejkach bez straconego seta oczekiwania względem waszej postawy w kolejnych meczach były bardzo wysokie. Było to widać w dzisiejszym spotkaniu?Wiedziałyśmy, że to nie będzie łatwy mecz. Tym bardziej, że tutaj w Legionowie nigdy nie gra się łatwo. Kibice tworzą świetną atmosferę. Nie zmienia to jednak faktu, że powinniśmy wyjść i zagrać na swoim poziomie, wygrywając. Trzy pierwsze mecze były dla nas dużo łatwiejsze, ale myślę, że nie miały one wpływu na naszą dzisiejszą grę.

Czym zaskoczyły was siatkarki z Legionowa? Spodziewałyście się, że postawią poprzeczkę tak wysoko?

Nie można powiedzieć, że Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo nas zaskoczyła. Ta przegrana to głównie nasza wina. To my grałyśmy słabo, legionowianki również nie zagrały perfekcyjnego spotkania. Nasze błędy były główną przyczyną tej porażki.

Przed wami mecze z zespołami z czołówki tabeli. Czy ten mecz będzie miał wpływ na przygotowania do spotkań z drużynami z Sopotu, Bielska-Białej?

Cały czas trenujemy wszystkie elementy. Staramy się z tygodnia na tydzień grać coraz lepiej. Nie będziemy robić wielkiej rewolucji, jeżeli chodzi o treningi. Będziemy szły tym samym tokiem przygotowań. Wykorzystamy te kilka dni, aby jak najlepiej się zaprezentować.

Gospodynie, grając punkt za punkt, ciągle wywierały na was presję. Czy w końcówce nerwy odegrały znaczącą rolę?

Była szansa na tie-breaka. Myślę, że nie było wielkiego stresu związanego z końcówką. Cały ten mecz układał się dla nas niekorzystnie i te ostatnie akcje były jego podsumowaniem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved