Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jakub Bednaruk zostanie asystentem Antigi w reprezentacji?

Jakub Bednaruk zostanie asystentem Antigi w reprezentacji?

fot. Cezary Makarewicz

Trener Politechniki Warszawskiej Jakub Bednaruk ma dołączyć do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski budowanego przez nowego selekcjonera Stéphane'a Antigę. 37-letni trener nadal pracowałby jednak w stołecznym zespole.

– Nikt mnie nie pytał o możliwość pracy z kadrą. Ciężko mi się do tego odnieść. Skupiam się wyłącznie na meczu z Częstochową. Chcę wygrać – ucinał w czwartek w rozmowie z „Gazetą” spekulacje Jakub Bednaruk. W piątek jego zespół czeka w Arenie Ursynów niezwykle ważny mecz z AZS-em Częstochowa.

Ale po tym spotkaniu trudno będzie młodemu trenerowi uciec od tego tematu. Funkcję jednego z asystentów Stéphane’a Antigi Bednarukowi chcą zaproponować władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Pomocnikiem francuskiego zawodnika PGE Skry Bełchatów zostanie już na pewno Philippe Blain, ale w sztabie konieczna jest obecność Polaka. Bednaruk, który wyciska z Politechniki więcej, niż można, jest młody, ma ciekawą wizję prowadzenia zespołu, na to stanowisko nadawałby się idealnie. Pracę w kadrze miałby łączyć z prowadzeniem warszawskiego zespołu.

* więcej w serwisie warszawa.sport.pl
* autorem artykułu jest Krzysztof Zaborowski (gazeta.pl) 

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved