Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Antiga i Blain głównymi pretendentami do prowadzenia kadry

Antiga i Blain głównymi pretendentami do prowadzenia kadry

fot. Arkadiusz Buczyński

Nie ustają spekulacje wokół trenera polskiej kadry siatkarzy. Wiadomo, że z posadą pożegna się Andrea Anastasi. Kto więc zajmie jego miejsce? PZPS wydał w tej sprawie oświadczenie i okazuje się, że kandydatura Stephane'a Antigi nie jest wcale wyssana z palca...

Oto oświadczenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej:

W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi o zmianie na stanowisku trenera reprezentacji Polski mężczyzn – Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że zgodnie z obowiązującymi procedurami – jedynym organem władnym do podejmowania decyzji o obsadzie funkcji szkoleniowców reprezentacji Polski jest Zarząd PZPS.W pierwszej kolejności, podczas zaplanowanego na czwartek, 24 października, posiedzenia Zarządu PZPS rozpatrzona zostanie kwestia dotychczasowego trenera – Andrei Anastasiego. W przypadku decyzji o zakończeniu współpracy z selekcjonerem dopiero w dalszej kolejności rozważane będą kandydatury następcy.

Informujemy, że w przypadku odwołania trenera Anastasiego w pierwszym rzędzie rozpatrywana będzie kandydatura duetu: Stephane Antiga, jako I trener, i Philippe Blain, jako II trener.

Zarząd PZPS po zasięgnięciu opinii Wydziału Szkolenia może podjąć decyzję o ewentualnej zmianie i obsadzie personalnej sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski mężczyzn. Do tego czasu wszelkie spekulacje nie będą przez PZPS komentowane.

Polski Związek Piłki Siatkowej

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved