Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Piecobiogaz Murowana Goślina w kolejnej rundzie

PP: Piecobiogaz Murowana Goślina w kolejnej rundzie

fot. archiwum

Znane są już wszystkie zespoły, które zagrają w IV rundzie Pucharu Polski kobiet. W listopadzie rywalem Karpat Krosno będzie Piecobiogaz Murowana Goślina, który w meczu II ligi w trzech setach poradził sobie z Orłem Malbork.

Drugoligowy Orzeł Malbork w III rundzie Pucharu Polski podejmował u siebie KS Piecobiogaz Murowana Goślina. Podopieczne Szymona Żołędziewskiego, zanim przystąpiły do zmagań pucharowych, w sobotę w ramach 4. kolejki spotkań II ligi zmierzyły się z rezerwami Atomu Trefla Sopot. Spotkanie zakończyło się bardzo szybko, bo zaledwie po trzech setach. Najbardziej zacięty przebieg miała trzecia odsłona meczu, w której siatkarki z Malborka prowadziły, przegrywając końcówkę na przewagi.

Również goślinianki miały za sobą mecz ligowy. Zespół Piotra Sobolewskiego na konto dopisał kolejne punkty, zwyciężając 3:1 Spartę Warszawa, i do Malborka wyjechał w roli faworyta. Przy Wybickiego niespodzianki nie było, bowiem pierwszoligowiec dość gładko rozprawił się z Orłem w pierwszej partii. Równie jednostronne były druga i trzecia odsłona meczu. Malborczanki zdobyły w sumie 39 oczek, żegnając się tym samym z tegoroczną edycją Pucharu Polski. Na Piecobiogaz Murowana Goślina w IV rundzie zmagań czeka beniaminek I ligi kobiet, Karpaty Krosno.

UKS Orzeł Malbork – KS Piecobiogaz Murowana Goślina 0:3
(11:25, 16:25, 12:25)Zobacz również:
Wyniki 3. rundy Pucharu Polski kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved