Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wypowiedzi przed środowym meczem o Superpuchar

Wypowiedzi przed środowym meczem o Superpuchar

fot. archiwum

- Przyjechaliśmy tu, aby sięgnąć po trofeum - nie ukrywa przed dzisiejszym meczem o Superpuchar Polski trener Resovii, Andrzej Kowal. - Chcemy się zrewanżować za finał mistrzostw Polski - zapowiada z kolei kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Michał Ruciak.

Przyjechaliśmy tu, aby sięgnąć po trofeum, którego w zeszłym sezonie nie udało nam się zdobyć. Jest to dla nas bardzo ważne i jestem pewien, że zagramy najlepiej, jak tylko w tym momencie potrafimy. Głęboko wierzę, że jutro rozegramy dobre spotkanie i będzie ono zwycięskie dla naszego zespołu – powiedział trener Asseco Resovii, Andrzej Kowal.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy faworytami tego meczu. Będzie to mój debiut w roli pierwszego trenera w pojedynku o cenne trofeum. Będziemy walczyć, ale kto wygra, okaże się na boisku – twierdzi trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sebastian Świderski.

Jest to dla nas bardzo ważne spotkanie i cieszymy się, że możemy w nim uczestniczyć. Będzie to sprawdzian naszej formy. Na boisku na pewno zobaczymy walkę i niech wygra lepszy – dodał kapitan Asseco Resovii, Olieg Achrem.Musimy zagrać lepiej niż w ostatnim ligowym meczu. Chcemy wygrać i zrobimy wszystko, by tak się stało. W takim meczu może zadecydować jednak dyspozycja dnia. Można wygrać 3:0 albo w takim samym stylu przegrać. To będzie zależeć od przygotowania przed samą grą, także psychicznego – mówi przed środowym pojedynkiem z ZAKSĄ przyjmujący Asseco Resovii, Peter Veres.Podobnego zdania jest Łukasz Perłowski.Musimy podejść skoncentrowani do meczu i zagrać jak najlepiej. To jest Superpuchar, jakieś osiągnięcie i będziemy walczyć, żeby to trofeum trafiło do nas – dodaje środkowy mistrzów Polski. – Oba zespoły przyjechały po to, by zdobyć to trofeum. Jest to pierwszy ważny mecz w tym sezonie i na pewno będzie wiele walki z naszej strony. Chcemy się zrewanżować za finał mistrzostw Polski – podsumował kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Michał Ruciak.

źródło: assecoresovia.pl, sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved