Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kolejna, już trzecia, zawodniczka Budowlanych kontuzjowana

Kolejna, już trzecia, zawodniczka Budowlanych kontuzjowana

fot. orlenliga.pl

Tego, co dzieje się w zespole Beef Master Budowlanych Łódź, nie można już nazwać pechem, ale fatum. Do dwóch kontuzjowanych podstawowych siatkarek dołączyła trzecia, a za nami dopiero dwie kolejki rundy zasadniczej.

Od początku sezonu z powodu urazu kolana nie może grać Sylwia Pycia, najlepsza ze środkowych. Tuż przed sobotnim spotkaniem z Impelem Wrocław urazu doznała najlepsza przyjmująca Dorota Ściurka. Ma problem z mięśniem łydki i wciąż nie trenuje – mówi Marcin Chudzik, prezes klubu. Jakby pecha było mało, kłopoty z nogą ma kolejna środkowa, Aleksandra Sikorska. Jej kontuzja jest podobna do kontuzji Ściurki, na szczęście jednak mniej poważna.

Kolejne spotkanie w ORLEN Lidze Budowlani mają w poniedziałek, a ich przeciwnikiem będzie Nafta Piła. – Dobrze, że gramy jako ostatni, bo jest więcej czasu na leczenie naszych kontuzjowanych zawodniczek – twierdzi Chudzik. Według niego największą szansę na występ ma Sikorska.

W sezonie 2013/2014 Beef Master Budowlani Łódź zgłosili do rozgrywek dwanaście zawodniczek. Obecnie na treningach trener Adam Grabowski ma do dyspozycji tylko dziewięć zdrowych siatkarek.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved