Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kuriozalna sytuacja w Szczecinie – gdzie zagra Morze Bałtyk?

Kuriozalna sytuacja w Szczecinie – gdzie zagra Morze Bałtyk?

fot. archiwum

Czyszczenie parkietu w hali Szczecińskiego Domu Sportu zakończyło się totalną kompromitacją. Jego zniszczenie sprawiło, że siatkarze w hali nie będą mogli ani trenować, ani grać przez minimum dwa tygodnie, a być może nawet przez ponad miesiąc.

Parkiet Szczecińskiego Domu Sportu miał być wyczyszczony w miniony piątek. Jednak firma, która wykonywała to zadanie, nie popisała się. Pod parkiet dostała się zbyt duża ilość wody, co sprawiło, że pojawiły się na nim wybrzuszenia. Na razie nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, czy problem ten uda się rozwiązać, dokonując renowacji parkietu, czy też potrzebna będzie jego wymiana.

Taka sytuacja spowodowała, że w najbliższym czasie hala będzie niedostępna dla ligowych zespołów, wśród których jest także Morze Bałtyk Szczecin. Podopieczni trenera Dolińskiego zostali zmuszeni do poszukiwania innej hali, w której mogliby trenować i rozgrywać mecze. Problem w tym, że w Szczecinie takiej nie ma. Siatkarze na razie trenują w obiekcie przy Narutowicza, a wciąż trwają gorączkowe poszukiwania hali, która umożliwiłaby im odpowiednie warunki do treningów.

Z pewnością zamieszanie to nie wpłynie korzystnie na formę Morza Bałtyk, które już w najbliższy weekend zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Sulęcin. Kolejny mecz u siebie szczecinianie mieli zagrać 26 października z GTPS-em, ale już wiadomo, że odbędzie się on w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli okaże się, że konieczna będzie wymiana całego parkietu w hali SDS, to być może pierwsze spotkanie rundy rewanżowej z Orionem Sulechów zostanie rozegrane w Policach, Goleniowie lub Stargardzie Szczecińskim i będzie elementem promującym siatkówkę w regionie.O komentarz do zaistniałej sytuacji próbowaliśmy zapytać przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, jednak Waldemar Gil (dyrektor) i Marek Gąsior (zastępca dyrektora) byli dziś nieuchwytni.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved